Stjuarte - visvairāk nīstā sieviete Holivudā

25

Kā jau ziņots, Holivudu nesen pāršalca šā gada sensacionālākā šķiršanās, kuru iekustināja Kristenas Stjuartes neuzticība Robertam Patinsonam.

Vampīrsāgas «Krēsla» mīlas pāra slava Lielbritānijā ir neiedomājami augsta -

vienīgi karaļpāris Viljams un Keita popularitātes ziņā min uz papēžiem Kristenai un Robertam.

  Galu galā Roberts Patinsons ir brits un šis fakts jau savaldzina lielāko daļu patriotisko britu.

Pēc skandāla, kad gaismā nācis fakts, ka Kristena pārgulējusi ar filmas «Sniegbaltīte un mednieks» režisoru Rupertu Sandersu, Roberts pārstājis sarunāties ar savu bijušo draudzeni un apmainās ar viņu tikai ar īsziņām.

Kristena Stjuarte ar filmas «Sniegbaltīte un mednieks» režisoru, savu "vienas nakts sakaru"  Rupertu SandersuKristena Stjuarte ar filmas «Sniegbaltīte un mednieks» režisoru, savu "vienas nakts sakaru" Rupertu SandersuReuters/Scanpix, AFP/LETA

Roberts pametis arī abu mīlas ligzdiņu - 7,8 miljonus USD vērto Losandželosas māju, kurā Patinsons bija plānojis Stjuarti bildināt, piedāvājot viņai roku un sirdi, vēsta britu tabloīds «The Mirror».

Līdz ar nebūšanām mīlas frontē Kristenai draud kritums arī profesionālajā izaugsmē -

šobrīd viņa ir visvairāk nīstā sieviete starp Holivudas aktrisēm.

««Krēslas» fani boikotē filmas ar Kristenas Stjuartes piedalīšanos. Šķiet, Kristenai ejams atpakaļ ļoti, ļoti garš un ilgs ceļš,» stāsta pārstāvis no Holivudas izdevumā «The Sun». «Grūti paredzēt, kā klāsies beidzamajai filmas «Krēsla» daļai...»

Reklāma