Ruperts Everets: Homoseksuāli aktieri Holivudā ir «otrās šķiras pilsoņi»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters

Aktieris Ruperts Everets (Rupert Everett) ir publiski izteicies par homofobiju filmu industrijā, apgalvojot, ka tā ir «agresīvi heteroseksuāla» un homoseksuālus cilvēkus uzskata par «otrās šķiras pilsoņiem».

59 gadus vecais aktieris, kurš jau iepriekš ir atzinis, ka ir gejs, pastāstīja, ka ir saskāries ar situācijām, kurās pret viņu tikusi izmantota viņa orientācija, ja viņš ir mēģinājis iegūt galveno lomu.

«Ir daudzas lomas, kuras neesmu ieguvis dažādu iemeslu dēļ, no kuriem daži varētu būt, ka neesmu pietiekami labs aktieris, taču man ir bijušas trīs vai četras filmas, kad noklausīšanās ir bijušas veiksmīgas, režisors un citi aktieri vēlējušies, lai iegūstu lomu, bet filmu studija ir pilnībā mani izslēgusi no kandidātu saraksta tikai tāpēc, ka esmu gejs,» atklāja aktieris, piebilstot, ka šī pieredze viņu ir pilnveidojusi ka personību. «Cīņa, ko man nācies piedzīvot, savā ziņā ir bijusi lieliska. Es domāju, ka mana karjera kā režisoram nebūtu bijusi iespējama, ja es būtu heteroseksuāls, aktīvs un nenogurdinoši strādājošs.»

Evereta komentāri seko filmas «Laimīgais princis» («Happy Prince») pirmizrādei, kuru režisējis un galveno lomu tēlo viņš pats. Filma stāsta par īru dzejnieka Oskara Vailda dzīvi pēc tam, kad viņš 1897. gadā tika atbrīvots no apcietinājuma par homoseksualitāti.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu