Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Spīķeros «Inokentijs Mārpls» un «Oranžās brīvdienas»

TVNET
Spīķeros «Inokentijs Mārpls» un «Oranžās brīvdienas»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

9. augustā, Spīķeru kvartālā koncertu sniegs viena no pazīstamākajām Latvijas pagrīdes mūzikas grupām «Inokentijs Mārpls» un turbofolka grupa «Oranžās brīvdienas». Pasākums norisināsies Spīķeru kvartāla lielajā laukumā. Sākums plkst.19.00, ieeja bez maksas.

Grupa «Oranžās brīvdienas» paši savu muzicēšanas stilu nosaukuši par latviešu turbofolku, kas sevī ietver ska, pankroka, regeja un citu žanru ietekmes.

Grupa dibināta 2000. gadā Kuldīgā, taču šobrīd bāzējās Rīgā. 16 gadu laikā oranžie muzicējuši gandrīz visos nozīmīgākajos mūzikas festivālos un klubos Latvijā, kā arī regulāri koncertējuši ārpus valsts robežām - Francijā, Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā un citur.

Pastāvēšanas laikā deviņu puišu kuplais kolektīvs izdevis divus studijas un vienu demo albumu. Tāpat tapuši vairāki videoklipi.

«Inokentijs Mārpls» ar ilggadējo līderi Raimondu Lagimovu jeb Dambi priekšgalā ir viena no nozīmīgākajām Latvijas alternatīvās mūzikas grupām. Tās skanējumā apvienoti punk, rock`n roll, new wave, rock, hardcore, reggae u.c. mūzikas virzieni.

Šogad aprit 30 gadi, kopš kolektīvs darbojas ar nosaukumu «Inokentijs Mārpls». Grupa ar nosaukumu «Aklā zarna» dibināta 1985. gadā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu