Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Volles un Gromits» veidotāji atgriežas ar amizantu animācijas filmiņu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Šajā nedēļas nogalē, īpašajos «Bērnu rīts» seansos, nedēļu pirms oficiālās pirmizrādes (23. februāris), varēs noskatīties ģimenes komēdiju, animāciju «Alu cilvēks» («Early man»). Animācijas studijai «Aardman» piemītošajā manierē tapusī animācijas filma aizvedīs skatītājus neaizmirstamā ceļojumā uz seno laiku pasauli un ļaus satikt daudzus brīnišķīgus un amizantus personāžus.

Animācijas filmas «Alu cilvēks» darbība risinās aizvēsturiskajos laikos, kad akmens laikmentam ir pienākušas beigas un to nomaina jauni laiki - bronzas laikmets. Stāsta centrā ir dzīvespriecīgais un drosmīgais zēns Dags un viņa uzticamais pavadonis – cūkas un suņa krustojumam līdzīgais mājdzīvnieks. Kad alu cilvēku ciltij uzbrūk bronzas laikmeta ļaudis ar nežēlīgo pavēlnieku Nūtu priekšgalā, Dags iedvesmo savus ciltsbrāļus stāties pretī ienaidniekiem, lai glābtu savas mājas.

Jautro piedzīvojumu filmu «Alu cilvēks» režisējis četrkārtējais «Oskara» godalgu laureāts Niks Pārks, sadarbībā ar britu animācijas studijas «Aardman» radošo komandu, kas veidojusi tādas skatītāju iemīļotas multfilmas kā «Volless un Gromits» «Auniņš Šons» un «Vistu dumpis».

Galvenā varoņa Dāga lomu ieskaņojis Oskara balvas laureāts Denijs Redmens («Teorija par visu», «Dāņu meitene», citās lomās Meisija Viljamsa (serials «Troņu spēle»), Toms Hidlstons («Virsotne») un citi.

17. un 18. februārī kinoteātrī «Kino Citadele» pasākumu Bērnu Rīts ietvaros iespējams noskatīties pašiem pirmajiem jauno animācijas filmu «Alu cilvēks», bet pirms tam dažādas radošās darbnīcas, konkursi un pārsteigumi pašiem mazākajiem un viņu vecākiem.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu