Abu Meri tomēr nevadīs raidījumu

TVNET
Abu Meri tomēr nevadīs raidījumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja amatā apstiprinātais deputāts Hosams Abu Meri
Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas priekšsēdētāja amatā apstiprinātais deputāts Hosams Abu Meri Foto: Zane Bitere / LETA

Saeimas deputāts Hosams Abu Meri tomēr nevadīs kanāla LNT raidījumu «Dzīvīte brīvdienās», liecina politiķa ieraksts sociālajā tīklā «Twitter».

Abu Meri norāda, ka atteicies no turpmākās raidījuma vadīšanas, taču līdz šim safilmēto gan varēs redzēt. «Vienmēr esmu bijis un būšu pirmkārt ārsts, viss pārējais - pakārtots,» piebilst deputāts.

Par plānu vadīt raidījumu, deputāts iepriekš bija stāstījis izdevumam "Privātā Dzīve". "Katram cilvēkam ik pa laikam dzīvē ir vajadzīgs jauns izaicinājums. Man tāds ir TV raidījuma vadīšana,» atklāja Abu Meri.

Šīs nav vienīgās izmaiņas Hosama Abu Meri dzīvē - jau trīs mēnešus viņu vieno romantiskas attiecības ar kanāla LTV1 raidījuma «Rīta Panorāma» vadītāju Lindu Krūmiņu. Taujāts, vai tieši Linda ir pamudinājusi Hosamu kļūt par TV seju, viņš atbild noraidoši, sakot, ka piedāvājumam piekritis vēl pirms abu attiecībām.

«Dzīvītes brīvdienās» stāstu sērija tiks veltīta Latvijas simtgadei - tajā raidījuma skatītāji tiks iepazīstināti ar pašmāju personībām, kuras savu dzīvi veltījušas medicīnai.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu