Izziņo Olgas Dreģes jubilejas koncertus vasarā un rudenī

TVNET
CopyDraugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Jānis Škapars/TVNET

12. jūnijā Rīgā, VEF Kultūras pilī, notiks jau piektais Olgas Dreģes 80 gadu jubilejas koncerts, un šī būs pēdējā iespēja Olgas Dreģes šo koncertu redzēt galvaspilsētā.

Koncertā, kurus vadīs pazīstamais rakstnieks un publicists Ēriks Hānbergs un Dailes teātra aktrise Aija Dzērve, piedalīsies kinorežisors Jānis Streičs, aktieri Jānis Paukštello, Baiba Indriksone, Ausma Kantāne, Juris Strenga, «Knīpas un Knauķi», LU FMF jauktais koris «Aura», muzikālā apvienība «Vintāža». Tāpat koncerta laikā uz lielā ekrāna tiks demonstrēti fragmenti no nozīmīgākajām kinofilmām un teātra izrādēm, kur gaviļniece piedalījusies.

«Esmu laimīga, ka man ir uzdāvināta šī karstā, ziedošā vasara! Un, redzot pārpildītās zāles Latvijas pilsētās, kur skatītāji ceļas kājās pirms un pēc koncerta, saprotu, ka laikam mans radošais mūžs nav nodzīvots velti,» aizkustināta pauž Olga Dreģe, pieminot arī brīnišķīgos braucienus kopā ar visu radošo komandu uz koncertiem Latvijas pilsētās. «Šie ceļojumi ir īpaši, jo tajos stāstām stāstus, dalāmies atmiņās un izbaudām koncerta vadītāja - publicista Ērika Hānberga - burvīgo apsmaidīšanu un apkomplimentēšanu,» piebilst māksliniece, aicinot ikvienu šajā lieliskajā vasarā atrast kādu brīdi, lai noskatītos viņas jubilejas koncertu un, ja ir vēlēšanās, arī nofotografētos kopā vai saņemtu autogrāfu nesen iznākušajā atmiņu grāmatā.

Šovasar O.Dreģes jubilejas koncertu vēl būs iespēja noskatīties 5. augustā Dobeles Ķeizarmeža estrādē un 24. augustā Saulkrastu estrādē, 8.septembrī Mazmežotnes muižā, bet tūres noslēgums gaidāms rudenī, kad 12. oktobrī koncerts izskanēs renovētajā Siguldas Kultūras centrā, 13. oktobrī Kalnu kultūras namā Saldus novadā un 14. oktobrī Mārupes Kultūras namā.

Biļetes uz koncertiem vēl var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un www.bilesuparadize.lv

KomentāriCopyDraugiem X Whatsapp

Nepalaid garām!

Uz augšu