Latvija Venēcijas arhitektūras biennālē piedalās jau astoto reizi, un pie Latvijas paviljona izveides gandrīz gadu strādājusi starpdisciplināra kuratoru komanda: arhitekte un urbāniste Evelīna Ozola, arhitekts Matīss Groskaufmanis, scenogrāfe Anda Skrējāne un Latvijas Jaunā teātra institūta vadītāja Gundega Laiviņa. Šajā laikā izstādes autori ir izpētījuši un apkopojuši informāciju par daudzdzīvokļu namu arhitektūru un tās lomu sabiedrības organizēšanā, kā arī piesaistījuši plašāku autoru loku, tostarp fotogrāfu Reini Hofmani, tēlnieku Ivaru Drulli un mākslinieci Darju Meļņikovu paviljona eksponātu izveidē.
«Veidojot izstādes saturu, pievērsām uzmanību ikdienišķai dzīves videi, kas lielākajai daļai Latvijas sabiedrības ir tuvākā saskarsme ar arhitektūru. Izstādes eksponātos centāmies vizualizēt ikdienā neredzamus procesus, kas ietekmē dzīvi daudzdzīvokļu namos šodien un kas jāņem vērā, projektējot mājokļus jau tuvākajā nākotnē,» stāsta kuratore Evelīna Ozola.
Dienā pirms ekspozīcijas oficiālās atklāšanas, kad to apmeklēja izstādes starptautiskā žūrija, mediju pārstāvji un lūgtie viesi, tajā pabijuši jau vairāk kā 1000 interesentu. Apmeklētājus īpaši piesaista izstādes priekšplānā izvirzītie četri arhitektūras maketi, kas konceptualizē ekspozīcijas galvenās tēmas. Visvairāk uzmanības izpelnījies izstādes daļas «Warmth» («Siltums») makets, kas ataino siltuma izgarošanu no daudzdzīvokļu namiem. To izstādes kuratori veidojuši kopā ar mākslinieci Darju Meļņikovu.