Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Muzeju naktī «Lielajā dzintarā» viesi no ASV, Kubas un Nīderlandes

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Sestdien, 19. maijā Liepājas koncertzāle «Lielais dzintars» piedalīsies starptautiskajā akcijā «Muzeju nakts», piedāvājot apmeklētājiem bezmaksas pasākumos baudīt mūziku un mākslu.

Koncertzāles piedāvātās «Muzeju nakts» programmas centrālais notikums šogad būs džeza koncerts «Jazz Concert & Jam» Lielajā zālē, kurā atzīti viesmākslinieki no ASV, Kubas un Nīderlandes muzicēs kopā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņiem.

Koncerts būs kā muzikāla tikšanās ar trompetistu Konstantīnu Jemeljanovu, dziedātājām Jorlenī (Yorlenie) un Betu Andersenu (Beth Andersen), pianistu Humberto Riosu (Humberto Rios Rodrigez) un basģitāristu Bilu Bodinu (Bill Bodine). Minētie viesmākslinieki izceļas ar emocionāli krāšņu spēles stilu un ekspresiju, bet viņu muzikālo pieredzi veido dalība starptautiskos konkursos un festivālos, koncertēšana neskaitāmās pasaules valstīs un sadarbība ar citām atzītām džeza mūzikas personībām. Koncertprogrammu kopā ar viesmāksliniekiem veidos Melngaiļskolas bigbends (vadītājs Jānis Ivuškāns) un LMMDV kombo (vadītājs Rustams Bagirovs).

«Koncerts būs raibs un emocijām bagāts. Skatītāji varēs dzirdēt gan džezu, gan popmūziku, turklāt viesmākslinieki ir pieredzes bagāti un pasaulē labi atpazīstami, piemēram, dziedātāja Beta Andersena ir iedziedājusi pasaules slavu iemantojušās kinofilmas «Zvaigžņu kari» mūziku un piedalījusies citos spilgtos projektos,» stāsta LMMDV projektu vadītāja Irita Kalēja.

Džeza vakaru atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un Izglītības pārvalde. Organizē PIKC «Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola» sadarbībā ar koncertzāli «Lielais dzintars». Līdzās muzikālām aktivitātēm koncertzāles 1. stāva mākslas telpā Civita Nova būs apskatāma multimediāla ekspozīcija «Es būšu…!», kas jauniešus iepazīstina ar LMMDV studiju piedāvājumu.

Papildus mūzikas un mākslas programmai notiks arī biļešu lielpārdošana jeb «Muzeju nakts laimīgās stundas», kuru laikā laikā biļetes uz visiem SIA «Lielais Dzintars» organizētajiem pasākumiem varēs iegādāties par īpaši zemu cenu - 5 eiro.

No pulksten 20 līdz 22.30 akcija norisināsies koncertzāles «Lielais dzintars» biļešu kasē, kā arī Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Viena pirkuma ierobežojums – 4 biļetes. Biļešu skaits ar akcijas atlaidi uz katru koncertu ir ierobežots. Plašāka informācija: www.lielaisdzintars.lv. Tālrunis uzziņām: 634 24 555

Koncertzāles «Lielais dzintars» Muzeju nakts programma:

20.00 – 23.00 «Jazz Concert & Jam», Lielā zāle

20.00 - 23.00 LMMDV konceptizstāde «Es būšu…!», Mākslas telpa Civita Nova

20.00 - 23.00 Izstāde «Neatkarība Latvijā dzimušo brāļu Šamiru mākslas darbos», Mākslas telpa Civita Nova

20.00 - 22.30 Biļešu lielpārdošana «Muzeju nakts laimīgās stundas», informācijas centrs

Līdz pulksten 23 koncertzāles 1. un 3. stāvā darbosies arī kafejnīca «Tinto», būs atvērta koncertzāles terase. Saistībā ar Līvas ciema svētkiem, lūdzam apmeklētājus ņemt vērā, ka stāvlaukums pie koncertzāles «Lielais dzintars» automašīnu novietošanai no 18. līdz 20. maijam nebūs pieejams.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu