Aijas Andrejevas tētis apguvis masiera arodu

Alex jeb Oļegs Andrejevs FOTO: LETA

Grupas «Opus Pro» solists Oļegs Andrejevs jeb Alex paralēli muzicēšanai ieguvis arī masiera diplomu, vēsta «Privātā Dzīve».

Alex izdevumam pastāstījis, kā nolēmis mācīties par masieri: «Jau agrāk šo to zināju par masāžu, biju iemēģinājis arī roku - izstrādāju savu tehniku. Savukārt kursos sapratu, kā to dara profesionāļi, uzzināju, ko drīkst un ko ne. Esmu iemācījies veikt ne tikai klasisko masāžu, bet arī ekspresmasāžu, masāžu ar dūņām, akmeņiem un medu. Vēl plānoju apgūt sejas masāžu un limfodrenāžu.»

Izdevumā teikts, ka mūziķa pirmie klienti ir viņa mīļotā sieviete Agita Grīnberga un meitas - Aija Andrejeva un Laura Kisle.

Kā zināms, Alex grupā «Opus Pro» darbojas kopš 1986. gada. Arī mūziķa meita Aija Andrejeva gājusi tēva pēdās un ir kļuvusi par pieprasītu dziedātāju Latvijā, kura pavisam nesen izdeva albumu ar nosaukumu «Mēs pārejam uz tu».

«Jaunais albums «Mēs pārejam uz tu» ir mans pārdzīvojums un piedzīvojums. Tas ir stāsts par vienu manas dzīves nodaļu, ar kuru gribu dalīties. Tās ir manas pārdomas, pieredze, mani sāpīgie un tumšie brīži, absolūta laime un ekstāze; tā ir mīlestība un ticība; tas ir izaicinājums būt drosmīgai un godīgai attiecībās ar cilvēkiem un galvenokārt – ar sevi pašu. Tas ir ceļš pie sevis, pie saknēm. Dabisks process, kas notiek ar katru no mums. Šis albums ir maratons, tā ir garā distance. Lai kā arī vēlējos to izdot, jau sākot ar 2015. gadu, taču to nācās atlikt par vienu, diviem un beigās – par trim gadiem, jo tāda ir dzīve, kā slavenajā teicienā «cilvēks domā, dieviņš dara». Nupat jau gribas teikt, ka albums ir gatavs, un ar to noslēgsies viens ārkārtīgi būtisks manas dzīves posms; vismaz es to tā izjūtu. Sāksies jauna nodaļa, jau atkal citā kvalitātē, būs cita Aija, bet galvenais - būtībā tā pati es! Drosmīga, atbildīga, ar dzīvu iekšējo bērnu – mazo huligānu, sievišķīgu un pilnu sirdi mīlestības! Man viens draugs reiz jautāja: «Aija, ko tu gribi pateikt ar savu mūziku, ko gribi dot cilvēkiem? Lai cik tas varbūt banāli izklausītos, es gribu dalīties mīlestībā. Caur mūziku un būšanu uz skatuves es varu dot mīlestību un vairot to citos. Tas ir mans galvenais uzdevums,» tā Andrejeva.

Uz augšu
Back