Nacionālā baleta solists Kārlis Cīrulis gūst panākumus Dienvidāfrikā

LETA
Nacionālā baleta solists Kārlis Cīrulis gūst panākumus Dienvidāfrikā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Latvijas Nacionālā baleta solists Kārlis Cīrulis ieguvis bronzas medaļu desmitajā Dienvidāfrikas starptautiskajā baleta konkursā, kas aizvadītajā nedēļā norisinājās Keiptaunā, informē Nacionālā baleta pārstāve Irbe Treile.

Cīrulis konkursā startēja ar Bazila variāciju no baleta «Dons Kihots», Franča variāciju no baleta «Kopēlija» un Prinča variāciju no baleta «Riekstkodis», kā arī Milanas Komarovas laikmetīgo horeogrāfiju «Volando».

«Mani konkurenti bija ļoti spēcīgi, esmu ļoti priecīgs par iegūto vietu. Dalība šajā konkursā man sniedza fantastisku iedvesmu, tā ir pieredze, ko nekad neaizmirsīšu,» pauda Cīrulis.

Konkursa žūrijā strādāja arī Nacionālā baleta vadošā soliste Elza Leimane, kura 2008. gadā šajā konkursā ieguva sudraba medaļu. «Liels prieks par Cīruli, jo tieši viņa grupā konkurence bija ārkārtīgi sīva un spraiga. Lielā skaitā bija dejotāji no Āzijas, kuru sniegums vienmēr ir noslīpēts līdz pēdējam sīkumam. Cīrulis izcēlās ar spilgtu, tehnisku dejojumu, kā arī smalku eleganci, un liela pievienotā vērtība ir viņa skatuves pieredze, ko sniedz galvenās lomas repertuāra izrādēs,» dejotāja sniegumu konkursā aprakstīja Leimane.

Foto: Publicitātes
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu