Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Izstādē «Skola 2018» LKA aicinās ieraudzīt sevi kultūrā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

No 23. līdz 25. februārim interesenti tiek aicināti apmeklēt Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) stendu lielākajā izglītības izstādē «Skola 2018», kurā apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt sevi kultūrā, iepazīstoties ar LKA absolventiem, viņu profesionālajiem sasniegumiem un radošajiem izaicinājumiem.

Ieraugot sevi kā vienu no LKA absolventiem, skolēni tiks aicināti studēt un darboties nozarē, kas piedāvā plašu profesiju daudzveidību, ļaujot izvēlēties darbu, kas patīk un kas pozitīvi ietekmē Latvijas kultūras telpu kopumā.

#ieraugisevikultūrā – kā aktieri, projektu vadītāju, mārketinga speciālistu, žurnālistu, redaktoru, muzeja speciālistu, radošo direktoru, režisoru, producentu, scenāristu, pasniedzēju, dramaturgu, video operatoru, radošo uzņēmēju, recenzentu, tulku, starptautiskās sadarbības speciālistu, pētnieku, satura mārketinga speciālistu, reklāmas tekstu radītāju, zinātnisko asistentu, horeogrāfu, sabiedrisko attiecību speciālistu, datu analītiķi. Šīs ir tikai dažas no profesijām, kurās strādā LKA absolventi, kuru sasniegumi atspoguļo ne tikai LKA, bet visai Latvijas sabiedrībai nozīmīgas vērtības daudzveidīgās kultūras jomās, kā literatūra, teātris, kino, deja, mūzika, starpkultūru komunikācija, dramaturģija, zinātne un radošās industrijas. Atliek tikai ieraudzīt sevi kultūrā.

Izstādē LKA studenti un absolventi «Kultūras viesistabā» aicinās uz sarunām par kultūru, studijām un karjeras iespējām pēc LKA absolvēšanas. Katrā izstādes dienā plkst. 14 un 16 ikvienam interesentam būs iespēja satikt LKA absolventus, kuri veiksmīgi darbojas kultūras nozarē. 23. februārī plkst. 14 uz sarunām aicinās režisors un scenogrāfs Mārcis Lācis, kura pēdējais nozīmīgais darbs ir Jaunā Rīgas teātra izrāde «Process» pēc Franca Kafkas darba motīviem. M.Lācis iestudējis izrādes Liepājas teātrī, Latvijas Nacionālajā teātrī, Dirty Deal Teatro u.c. Plkst. 16 «Kultūras viesistabā» viesosies režisors Andris Gauja, kurš šobrīd strādā pie filmas «Nekas mūs neapturēs» un kura filma «Izlaiduma gads» 2014. gadā kļuvusi par skatītāko filmu kinoteātrī «Forum Cinemas».

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu