Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Račs un «Saldās sejas» izsludina grāmatai «365» veltītu koncertu sēriju

TVNET
Račs un «Saldās sejas» izsludina grāmatai «365» veltītu koncertu sēriju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Šogad nāca klajā Guntara Rača dzejoļu grāmatas «365» 1. daļa, kas ir kļuvusi par vienu no šā gada vispieprasītākajām Latvijā izdotajām grāmatām, kura jau 16. nedēļu nepamet pieprasītāko grāmatu «Top 5» visās vadošajās Latvijas grāmatnīcās. Ar grāmatas atvēršanas pasākumiem četros mēnešos autors ir uzstājies vairāk nekā 50 dažādos pasākumos visā Latvijā - bibliotēkās, tautas namos, skolās un kultūras centros. Ar koncertu LOC Rožu zālē Guntars Račs un grupa «Saldās sejas» viesosies 2. februārī pulksten 19.

2018. gada 5. februārī klajā nāks Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas «365» 2.daļa. Lai to atzīmētu, pazīstamais dziesmu autors un mūziķis ap sevi pulcinājis pazīstamus mūziķus un atdzīvinājis Liepājas laika 80. gadu mūziķu kopprojektu «Saldās sejas». Tā ir grupa, kura ir kā atvērts projekts, un katrā koncertā, mainoties dziesmu repertuāram, mainīsies arī izpildītāji, tāpēc katrā koncertā piedalīsies arī vairāki pirms koncerta neizsludināti īpašie viesi.

LOC Rožu zālē biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas «Biļešu paradīze» kasēs un internetā.

Biļetes šeit:

Koncertos piedalīsies visu koncertos skanošo dziesmu vārdu autors Guntars Račs, viņa kolēģi no grupas «bet bet» - Uģis Tirzītis un Andris Alviķis. Koncertos pastāvīgi piedalīsies grupas «Līvi» un projekta «Fomins & Kleins», dziesmu autors un ģitārists Tomass Kleins, jaunais un daudzsološais dziedātājs Jānis Narkevics un jau pazīstamais dziedātājs Jānis Buķelis (Līvi). Atsevišķos koncertos piedalīsies arī grupa «Ducele», Ainars Virga (Līvi), Ivo Fomins, Normunds Rutulis un daudzi citi pazīstami mākslinieki, kuru vārdi tiks atklāti pirms katra nākamā koncerta.

Skanēs populārākās Raimonda Paula, Ulda Marhileviča, Tomasa Kleina, Ainara Virgas, Jāņa Lūsēna un citu komponistu dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Tās ir dziesmas, kuras pazīstamas darījušas tādas grupas kā «Līvi», «Credo», «bet bet», «Liepājas brāļi», «Fomins & Kleins», «Prāta vētra» un tādi izpildītāji kā Olga Rajecka, Ance Krauze, Normunds Rutulis, «Dzeguzīte», Laima Vaikule, Andris Ērglis un daudzi, daudzi citi.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu