Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Konkursā meklēs Rīgas Krievu teātra vadītāju

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

Kultūras ministrija (KM) ir izsludinājusi konkursu uz Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra valdes locekļa amatu. Pašlaik Krievu teātra vienīgais valdes loceklis ir Eduards Cehovals, kurš teātri vada jau teju 30 gadus un kurš šogad svinēja 70 gadu jubileju. Pēdējo reizi par teātra vadītāju uz kārtējo trīs gadu termiņu Cehovals tika apstiprināts 2014. gada izskaņā.

KM no teātra vadītāja amata kandidātiem sagaida nevainojamu reputāciju, akadēmisko augstāko vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību sociālajās vai humanitārajās zinātnēs, vismaz divu gadu darba pieredzi vadošā amatā valsts vai pašvaldības iestādē, teicamas latviešu valodas un labas vismaz divu svešvalodu, tajā skaitā krievu valodas, zināšanas, zināšanas un izpratni par kultūras nozari, zināšanas un izpratni par valsts kapitālsabiedrības darbību un vadību, tai skaitā finanšu vadību, labas sadarbības un komunikācijas prasmes un stratēģisku un radošu domāšanu.

Konkursa pretendentiem pieteikumi jāiesniedz līdz 3. novembrim. Kultūras ministrijā ir jāiesniedz pieteikuma anketa, dzīves gājuma apraksts, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, kā arī Rīgas Krievu teātra iepriekšējo trīs gadu darbības izvērtējums un turpmākās darbības attīstības piedāvājums pieciem gadiem, kurā norādīti tā īstenošanas veidi un līdzekļi.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu