Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Iznākusi padomu grāmata vecākiem «Veselīgi našķi bērniem»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Apgādā «Jumava» iznākusi padomu grāmata vecākiem «Veselīgi našķi bērniem». Lizete Puga ir lieliska mamma un uztura speciāliste, kas ik dienu cenšas apvienot savas zināšanas un praksi, gan audzinot savus bērnus, gan rūpējoties par citu bērnu veselību savā profesionālajā jomā. Ēst ir bauda, un darīt to veselīgi ir gluži kā balva! Izmantosim to.

Kā veidot veselīgus ēšanas ieradumus bērniem laikā, kad apkārt tik daudz kārdinājumu - čipsi, krāsainas konfektes, cepumi? Un vai produkti, ko uzskatām par labāku alternatīvu - brokastu pārslas, musli batoniņi, zemesriekstu sviests - tiešām ir tik labi kā domājam? Uztura speciāliste Lizete Puga ne tikai atbildēs uz šiem jautājumiem, bet arī parādīs, kā veikalā iegādājamos našķus aizstāt ar pašu gatavotiem - daudz veselīgākiem!

«Lizete ir viena no manām mīļākajām skolniecēm. Pēc studiju programmas «Uzturs un uzturzinātne» absolvēšanas viņa sāka strādāt Rīgas Stradiņa universitātes Sporta un uztura katedrā, līdz pasaulē pieteicās dēliņš. Jautājumi par bērnu uzturu Lizetei vienmēr ir bijuši ļoti tuvi. Viņa ir ieguvusi milzīgu pieredzi, strādājot ar bērnu auditoriju kā Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre. Viņas padomi noteikti nav tikai teorētiski, bet ir arī pārbaudīti dzīvē, ar mīlestību gatavojot ēdienu saviem diviem bērniem.»

Foto: publicitātes

Grāmatas prezentācija 11. oktobrī plkst. 17 restorānā «Ģimenes restorāns Hercogs», Mārupē, Vītiņu ielā 4.

Grāmata pieejama visās Latvijas grāmatnīcās.

www.jumava.lv

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu