Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Daudziņa vadīs jaunu izklaides šovu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LTV

Lai iepriecinātu mūsu skatītājus, Latvijas Televīzija jaunajā sezonā piedāvās aizraujošu izklaides šovu «Kurš ir kurš?» visai ģimenei, kurš LTV1 būs redzams no 28. oktobra sestdienu vakaros plkst.21.25. Jauno raidījumu vadīs aktrise Zane Daudziņa - pazīstama, iemīļota, asprātīga un sirsnīga personība.

Šova pamatideja ir parādīt, cik mēs Latvijā esam unikāli, kādās profesijās strādājam, kādi ir mūsu vaļasprieki un nodarbošanās. Starp mūsu sabiedrības locekļiem var uzmirdzēt īstas zvaigznes, daudzas jo daudzas profesijas ir interesantas, neatkārtojamas, aizraujošas, iemīļotas un nozīmīgas.

«Neatkarīgi no vecuma katrs cilvēks savā zemapziņā ir brīnumus mīlošs un aizrautīgs bērns. Ikvienam no mums piemīt radošums, azarts un dzīvesprieks. To apzināties un izbaudīt aicina jaunā LTV1 spēle «Kurš ir kurš»,» atklāj Z.Daudziņa.

Zīmīgi, ka televīzijas šovs «Kurš ir kurš?» jau vairākus gadus veiksmīgi pārraidīts daudzās pasaules valstīs - Francijā, Dānijā, Velsā, Kanādā, Itālijā, Portugālē, Zviedrijā, Norvēģijā, Grieķijā, Turcijā.

Kas notiek pirmajā brīdī, kad satiekam kādu cilvēku, kad ieraugām viņu pirmo reizi? Mēs nekavējoties veidojam savu priekšstatu par viņu, un tas bieži ir balstīts uz pirmā brīža emocijām - vērtējumu, stereotipiem, pieņēmumiem, aizspriedumiem. TV šovs «Kurš ir kurš?» aktualizēs cilvēka īpašības, kas cieši saistītas ar viņa profesiju, apspēlēs tās, neaizmirstot par humoru, smieklu devu un asprātīgām provokācijām.

Katrā raidījumā piedalīsies seši dalībnieki, katrs pārstāvot savu profesiju. Tie būs dažāda vecuma sievietes un vīrieši, kuriem katram ir konkrēts darbs, hobijs, nodarbošanās vai talants (piemēram, skolotājs, pavārs, celtnieks, masieris, jātnieks, vetārsts, florists u.c.). Dalībniekiem būs jāliek lietā savas aktiera dotības, dedukcija, instinkts, improvizācijas prasmes, jāizceļ profesijas īpašā nozīme, lai ar patiesu azartu varētu nojaukt pēdas ekspertu komandām.

Katrā raidījumā piedalīsies divas ekspertu komandas, kurās būs sabiedrībā pazīstami, populāri cilvēki. Viņu uzdevums būs noteikt - kurš patiesībā ir kurš? Liekas gaužām vienkārši? Taču patiesībā tā nemaz nebūs, jo ikviens no dalībniekiem apgalvos, ka tieši viņš ir gan skolotājs vai pavārs, gan celtnieks vai masieris.

Dalībnieku un ekspertu komandas uz katru spēli mainīsies, tādējādi astoņu raidījumu laikā skatītājiem būs unikāla iespēja iepazīties ar 48 interesantām un aizraujošām profesijām un šo profesiju pārstāvjiem.

Taču tas vēl nav viss! Lai spēli padarītu vēl aizraujošāku, dalībnieki studijā veiks dažādus eksperimentus, kas ataino viņu profesiju. Piemēram, dalībnieks, kurš ekspertu komandai pārsteidzoši atgādinās vetārstu, tiks aicināts studijā veikt «eksperimentu» - noteikt piecu suņu šķirnes un veikt pirmo veselības pārbaudi vienam no suņiem.

Spēlē iesaistīties arī skatītāji LTV studijā. Viņiem būs iespēja balsot par katru no sešiem eksperimentiem un izteikt savu viedokli - vai tiešām cilvēks, kurš veic uzdevumu, ir tās profesijas pārstāvis, par kuru uzdodas?

Šis būs gudrs, atraktīvs, Latviju un tās cilvēkus mīlošs raidījums! Patīkamu skatīšanos kopā ar Latvijas Televīziju!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu