Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Atzīmējot grāmatas «365» panākumus, Guntars Račs uzrīko mini festivālu grāmatnīcā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Dzejoļu grāmatas «365» 2. daļa nāca klajā 27. augustā un jau pēc nedēļas bija pati pieprasītākais izdevums grāmatnīcu tīklos «Jānis Roze» un «Valters un Rapa» apsteidzot daudzus citus populārus bestsellerus. Un arī pēc trīs nedēļām, tā joprojām ir pati ieprasītākā.

Lai popularizētu grāmatu un tiktos ar lasītājiem, Guntars kopā ar ģitāristu Uģi Tirzīti, basģitāristu Andri Alviķi un dziedātāju Katrīnu Binderi, apceļo Latvijas bibliotēkas un grāmatnīcas, sniedzot literāri muzikālus priekšnesumus. Iepriekšējo 2 nedēļu laikā pasākumi notikuši Staicelē, jūrmalā, Zaļeniekos, Liepājā, Jaunmuižā (Antuļi) un arī vakar Rīgā, «Jāņa Rozes» grāmatnīcā Kr. Barona ielā. Rīgā pasākumu kuplināja gan Katrīna Bindere, gan arī dziedātāja Līga Robežniece, kura bija pirmā, kura kopā ar dziesmu autoru un grupas Prāta Vētra basģitāristu Ingaru Viļumu, kādu no krājuma dzejoļiem pārvērtusi par dziesmu ar nosaukumu « Apskauj mani».

Pasākumu Rīgā apmeklēja arī kupls skaits dzejas cienītāju, un katrs vēlējās sev ierakstu tieši pie tā dzejoļa, kurš radīts kādā lasītājam zīmīgā dienā, jo grāmatas pirmajā daļā ir dzejoļi, kuri rakstīti laikā no šī gada 1. janvāra līdz šī gada 2. jūlijam, un katram dzejolim ir savs unikālais radīšanas datums, kas ir izrādījies ļoti nozīmīgi lasītājiem.

Guntars Račs: «Es rakstu vienu dzejoli dienā un katru vakaru tos publicēju savā Facebook profilā. Tā ir mana jaunā gada apņemšanās, kuru es turpinu realizēt. Sākotnēji es nepievērsu uzmanību datumiem, bet kad ir iznākusi grāmatas pirmā daļa, redzu, ka lasītājus vispirms interesē dzejolīši, kas tapuši tiem nozīmīgās dienās. Man tas bija liels pārsteigums, bet tā nu tas ir. Savu ieceri turpināšu līdz pat šī gada 31. decembrim, un tad nākamā gada februāra pirmajā nedēļā nāks klajā grāmatas otrā daļa, kurā būs dzejoļi, kas būs rakstīti laikā no 3. jūlija līdz 31. decembrim. Nebeidz pārsteigt grāmatas pirmās daļas panākumi. Es jau trešo reizi pasūtu papildus tirāžu.»

Guntars turpinās ceļojumu pie lasītājiem un tuvākajā laikā viesosies Madlienā (šodien), Jumpravā (23. septembrī), Kuldīgā (25. septembrī), Jaunolainē (26. septembrī), Rūjienā (27. septembrī), Ropažos, Zīlānos un Zasā (28. Septembrī), bet oktobrī autoru satikt būs iespējams 12. oktobrī Valmierā, 13. oktobrī Jaunjelgavā un Ikšķilē, bet 14. oktobrī Lizumā un Gulbenē.

Turpinājums sekos...

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu