Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ielūkojies traģikomiskās dziesmu spēles «Tobāgo!» iestudējuma mēģinājumā

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars

Jau otro nedēļu režisors Valdis Liepiņš kopā ar aktieriem strādā pie Māras Zālītes un Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles «Tobāgo!» iestudējuma, kura pirmizrāde notiks 7.jūlijā Valmieras pilsētas estrādē.

Iestudējuma režija uzticēta aktierim, režisoram Valdim Liepiņam, kurš stāsta, ka aktieri, kas piedalās atjaunotajā «Tobāgo!» iestudējumā, ar prieku uzņemot visas piedāvātās idejas, tāpat atceroties visas vecās lietas no iepriekšējās izrādes, turklāt dažas ainas izdodoties restaurēt viens pret vienu - gluži tāpat kā iepriekšējā iestudējumā -, tāpēc viņš katru rītu no Siguldas uz Rīgu, kur notiek izrādes mēģinājumi, braucot ar patiesu prieku.

«Tobāgo!» atjaunotajā iestudējumā līdz ar izrādes veco komandu piedalīsies divi jaunpienācēji - Latvijas Nacionālā teātra aktieri Mārcis Maņjakovs (viņam uzticēta galvenā varoņa Andreja Vītola loma) un Madara Botmane (Lilija).

«Abi aktieri ir ļoti organiski un ātri iekļāvušies izrādes kolektīvā, un nav jau tā, ka viņi būtu gluži sveši,» ar smaidu saka režisors.

«Madara Botmane ir ļoti strādīga, centīga, plastiska un interesanta, tāpēc man šķiet, ka viņa būs lieliska Lilija, lai gan, protams, tas būs pavisam citādāk, nekā šo tēlu savulaik veidoja Rēzija Kalniņa. Arī Mārcis Maņjakovs, kuram bija nelielas veselības problēmas, kas tiek veiksmīgi pārvarētas, savai Andreja lomai ir pieķēries no sirds; viņš strādā ļoti cītīgi, tāpēc esmu pārliecināts, ka Mārča atveidotais Andrejs būs lielisks, lai gan arī, protams, pavisam citādāks nekā savulaik Artūra Skrastiņa spēlētais,» ir pārliecināts Valdis Liepiņš.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu