Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

LTV ar daudzveidīgu piedāvājumu aicina uz sarunu festivālu «LAMPA»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Sestdien, 1. jūlijā, Latvijas Televīzija aicina ikvienu viesoties pie mums Cēsīs notiekošajā sarunu festivālā «LAMPA». Piedāvāsim diskusijas gan par politiski nozīmīgām tēmām valstiskā līmenī, gan aktualitātēm un neērtajiem jautājumiem kultūras jomā. Īpaši padomāts par festivāla mazajiem apmeklētājiem sabiedrisko mediju portāla «Lsm.lv» Bērnistabā.

Latvijas Televīzija sestdien pie sevis aicinās sabiedrisko mediju skatuvē. Plkst.12 Ziņu dienesta galvenais redaktors un raidījuma «Aizliegtais paņēmiens» vadītājs Guntis Bojārs piedāvās apskatīt tēmu «Kā perfekti manipulēt ar auditoriju?». Tiks analizēts, kā iespējams manipulēt ar sabiedrību, izmantojot skaitļus, attēlus un citus rīkus. Kā eksperti diskusijā aicināti piedalīties Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultātes asociētā profesore Anda Rožukalne un Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra.

Plkst.14 Latvijas Televīzijas raidījumu vadītājs Gundars Rēders meklēs atbildes tematikā «Vai iespējama godīga politika?» - uz publicēto oligarhu sarunu, uz politisko skandālu fona, kas netraucē daudziem tiem pašiem pašvaldību mēriem atkal tikt ievēlētiem. Ko dažādu nozaru profesionāļiem darīt lielajā politikā, un vai viņiem tur vispār ir jābūt?

Uz šo diskusiju aicināti skolotāja, dzejniece, literatūrpētniece un jaunievēlētās Rīgas domes deputāte Iveta Ratinīka, tāpat jaunievēlētā Jūrmalas domes deputāte, kultūrsocioloģe Dagmāra Beitnere-Le Galla, kā arī Saeimas deputāts Ilmārs Latkovskis, kurš aizvadītajā nedēļā paziņoja par izstāšanos no Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK frakcijas.

No plkst.16 stafeti pārņems «Kultūršoks dīvānā», kur LTV raidījumu vadītāja Eva Ikstena atklāti ar ekspertiem diskutēs par tēmu «Ko darīt ar «vecajiem» aktieriem?», pievēršoties daudzu leģendāru latviešu aktieru publiskajā telpā paustajam, ka viņi vairs netiekot pie jaunām lomām teātros. Tāpat piedāvāsim diskutēt par svešvalodu lomu un vietu sabiedriskajos medijos «Vai man dziedāt svešu dziesmu?».

Esam īpaši padomājuši par festivāla mazajiem apmeklētājiem un viņu vecākiem. No plkst.12 sabiedrisko mediju portāla «Lsm.lv» Bērnistaba, kas atradīsies blakus sabiedrisko mediju skatuvei, aicinās vecākus un bērnus kopā ar mums spēlēt izzinošas, no dabas materiāliem veidotas spēles, pētīt dabu un radoši apgūt jaunas zināšanas. Būsim pateicīgi vecākiem par sadarbību, idejām un vēlmēm Bērnistabas satura veidošanā!

Visas Latvijas Televīzijas veidotās diskusijas sestdien būs vērojamas tiešraidē gan «Lsm.lv», gan «Lsm.lv» Facebook lapā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu