Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Lūznavas muižā otrais «Mākslas pikniks»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

16. jūlijā, Lūznavas muiža aicina nu jau uz otro Mākslas pikniks – mākslu un garšu festivāls, kurā vienuviet aicināti pulcēties mākslas baudītāji, sajūtu gardēži un īpašo mirkļu kolekcionāri, lai ar mūzikas, mākslas, dejas, garšu un citām baudām piedzīvotu mākslas radīšanas brīdi.

Mākslas piknika laikā no plkst. 13 līdz pat pusnaktij Lūznavas muižā un tās parkā būs piedzīvojamas skatāmas, klausāmas un garšojamas baudas. Par skanīgajām baudām rūpēsies «Audience Killers», «Framest», «Tautumeitas», «Rihards Lībietis Orchestra», «Piparmētra», «L’Chaim», «Rūnas», «Jezups i Muosys», «Voice of Instruments», Reinis Young–Jaunais, džeza duets no Igaunijas – Villu Veski un Tiit Kalluste un citi mūziķi. Muzikālo garšu programmu mīsies ar citām baudām – būs skatāmas trīs laikmetīgās dejas izrādes lieliem un maziem, iespēja līdzdzīvot literāri muzikālajam uzvedumam «Atlaižu», vērojama mākslas plenēra norise, ļaušanās Ziemeļvalstu kino un festivāla «2 Annas» filmu valdzinājumam, žonglēšanas, uguns un burbuļu šovam, izmēģināt lokšaušanu, kā arī iespēja piedzīvot citu mūzu klātbūtni.

Kā jau piknikam piedien, netrūks arī gastronomisku prieku un pārsteigumu – Gardēžu vakariņas, garšu eksperimenti un pārbaudītas vērtības. Tāpat katrs no pasākuma viesiem aicināts uz pikniku līdzi ņemt savu piepildīto piknika grozu, ko varēs baudīt tam īpaši paredzētās vietās.

Piedzīvot Mākslas pikniku aicināti arī mazākie mākslas baudītāji, kuriem no plkst. 13.00 līdz 19.00 paredzēta īpaša pasākumu programma ar iespēju aktīvi darboties radošajās meistardarbnīcās – pīt vainagus, radīt savus mākslas darbus grafikas darbnīcā, baudīt gardēžu meistarklases tieši bērniem un ļauties citām aktivitātēm.

Mākslas piknika ideja ir savienot dažādas jomas un disciplīnas, parādot, ka nav jābūt profesionālam māksliniekam, lai spētu sev apkārt atklāt un novērtēt skaisto, tādēļ uz pasākumu aicināts ikviens, kas labā kompānijā vēlas gūt muzikālu, vizuālu un gastronomisku baudījumu. Doma par Mākslas pikniku Lūznavas «Mūzā» radusies, savienojot te mītošo Mūzu, iedvesmu un atjaunotās muižas mākslas izpausmēm piemēroto infrastruktūru. Pērn notikušais Mākslas pikniks guva plašu atsaucību, pulcējot gan vietējos iedzīvotājus, gan viesus no citām Latvijas vietām. Pasākums arī šogad kuplinās Rēzeknes novada dienu programmu.

Mākslas piknika norisi atbalsta Rēzeknes novads, Zviedrijas vēstniecība Latvijā, Norvēģijas vēstniecība Latvijā, biedrība «Laukku», Valsts kultūrkapitāla fonds, Rīgas Starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS, nodibinājums «Lauku ekonomikas attīstībai Rēzeknes novadā», «Pērtnieku gardumi», «Café PUTNI».

Ieejas maksa Mākslas piknikā ir 3,00 €, bērniem līdz 12 gadu vecumam – bez maksas. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas «Biļešu Paradīze» kasēs un internetā kā arī uz vietas pasākuma norises dienā. Plašāka informācija Lūznavas muižas mājaslapā, rakstot muiza@luznava.lv vai zvanot +371 29390701.

luznavasmuiza.lv

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu