Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dailes teātris sezonu noslēgs ar «Spanovska ballīti»

TVNET
Dailes teātris sezonu noslēgs ar «Spanovska ballīti»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Daina Geidmane

Dailes teātris sezonu noslēgs 17. jūnijā ar koncertu «Spanovska ballīte – 3. sērija (ie)svētības» un balli. Koncerti notiks arī 15. un 16. jūnijā.

Sezonas noslēgumā aktieri atkal satiekas jautrā ballītē. No smiekliem līdz nopietnībai un atkal atpakaļ... Protams, ekskluzīvi – tikai trijos koncertos!

Koncertā «Spanovska ballīte – 3. sērija (ie)svētības» piedalās Olga Dreģe, Rēzija Kalniņa, Sarmīte Rubule, Aija Dzērve, Ērika Eglija, Inita Sondore, Ieva Segliņa, Lelde Dreimane, Anete Krasovska, Ieva Florence, Juris Strenga, Pēteris Liepiņš, Artis Robežnieks, Gints Grāvelis, Lauris Subatnieks, Aldis Siliņš, Gints Andžāns, Kaspars Zāle, Mārtiņš Upenieks, Edijs Zalaks un Niklāvs Kurpnieks. Koncerta režisors ir Intars Rešetins, mūzikas konsultants – Juris Vaivods, scenogrāfs – Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, video māksliniece – Laura Rožkalne-Ozola, horeogrāfe – Inga Krasovska, gaismu mākslinieks – Kaspars Hercmanis.

Koncertā spēlē mūziķi Madars Kalniņš (taustiņinstrumenti), Andris Grunte (elektrobass), Jānis Jaunalksnis (sitaminstrumenti), Svens Vilsons (ģitāra) un Juris Vaivods (taustiņinstrumenti).

17.jūnijā sezonas noslēguma ballē muzicēs grupa «Coolmans Report», dziedās aktieri Ieva Segliņa, Gints Andžāns, Ērika Eglija un Gints Grāvelis, kā arī jaunā dziedātāja Nora Anna Geidmane. Balli vadīs Lauris Subatnieks.

Jau otro gadu notiek Dailes teātra darbinieku balsojums, kurā kolēģi izvirza Labāko režisoru, Labāko aktrisi, Labāko aktieri un Labāko aizskatuves darbinieku. Veicināšanas balvas tiks pasniegtas arī Izpalīdzīgākajam kolēģim, kā arī nodarbinātākajiem aktieriem. Uzvarētāji tiks apbalvoti pēc pēdējā koncerta 17.jūnijā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu