Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jelgavā gatavojas Smilšu skulptūru festivālam

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Griestiņš

Aizrit trešā diena, kad Pasta salā Smilšu skulptūru festivāla «Summer Signs 17» konkursa dalībnieki pārvērš smilšu formas visiem atpazīstamos tēlos. Skulptūru veidošana turpināsies līdz 9. jūnijam, pēc tam tos izvērtēs žūrija, kas arī noteiks konkursa uzvarētājus. Skulptūru veidošanas procesam var sekot līdzi arī tiešraidē festivāla mājaslapā (skat. resursus).

Pasta sala ir kļuvusi par simbolisku skatuvi 17 profesionāliem tēlniekiem no Latvijas, Lietuvas, Bulgārijas, Francijas, Krievijas un Portugāles, kuri, savos darbos apspēlējot teātra tēmu, atmodinās apmeklētāju iztēli un liks aizdomāties par teātra nozīmi dzīvē un ikdienā.

Gan sestdienas, gan svētdienas pirmā dienas puse tiks veltīta jaunākajiem pasākuma apmeklētājiem - būs iespēja apmeklēt izrādi bērniem «Brēmenes muzikanti», kā arī doties rotaļās un piedalīties radošajās darbnīcās un izglītojoši izklaidējošā izrādē «Teātra spēle». Darbosies smilšu skulptūru darbnīca, kurā bērniem un vecākiem būs iespēja pašiem iejusties tēlnieku ādā un veidot pašiem savas smilšu skulptūras.

Apmeklētāju ērtībām 10. un 11. jūnijā tiks organizēti papildu bezmaksas auto stāvlaukumi – pļavā pretī Jelgavas pilij un Hercoga Jēkaba laukumā. Savukārt tūrisma autobusi aicināti izmantot stāvlaukumu aiz Jelgavas pils. Organizatori atgādina, ka pasākuma teritorijā ar dzīvniekiem neielaiž.

Vēl līdz 9. jūnijam ir iespēja biļetes iegādāties lētāk «Biļešu paradīzes» kasēs. Iepriekšpārdošanā ģimenes biļete maksās tikai EUR 6.00; pieaugušo biļete EUR 4.00; skolēnu, studentu, pensionāru biļete EUR 2.00. Savukārt festivāla laikā ģimenes biļete EUR 10.00; pieaugušo biļete EUR 5.00; skolēnu, studentu, pensionāru biļete EUR 3.00.

Pasākumu rīko Jelgavas pilsēta.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu