Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

RIXC galerija piedalās «Art Fair Soumi 2017»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Līdz 28. maijam, RIXC galerija ar Rasas un Raita Šmtu izstādi «Dīķa baterija» piedalās starptautiskajā laikmetīgās mākslas festivālā Art Fair Soumi 2017. Tas vienpadsmito reizi norisinās Helsinkos un vienuviet pulcē 21 mākslas galeriju un vairāk kā 1000 laikmetīgās mākslas darbus.

Jaunā RIXC galerija, kas atrodas Lenču ielu 2, durvis vēra vaļā 2017. gada 3. maijā .Tā būs atvērta visu gadu paralēli jau esošajai RIXC Mediju telpai 11. novembra krastmalā 35. Art Fair Soumi 2017 RIXC galerija prezentē Rasas Raita Šmitu izstādi «Dīķa baterija». «Dīķa baterija» pētī baktēriju elektrības ražošanas procesu, padarot to redzamu un dzirdamu. Brīvdabas objekts sastāv no sešām «baktēriju baterijas» šūnām, kas 2014. gada rudenī tika uzstādīts LU Botāniskā dārzā dīķī. Tie ir reāllaika attēli un mērījumi - cik voltus katru minūti saražo katra baterija «Baktēriju baterijas» tehnoloģijas pētīšanā RIXC mākslinieki jau vairākus gadus sadarbojas ar biologu Artūru Grudulu un citiem LU Cietvielas Fizikas institūtas zinātniekiem. Unikālais mākslas un zinātnes eksperiments «Dīķa baterija» LU Botāniskajā dārzā darbojās līdz 2015. gada pavasarim, pēcāk apkopojot datus un radot mākslas vizualizācijas.

Art Fair Soumi ir unikāls mākslas un publikas, mākslinieku un citu profesionāļu satikšanās punkts. Šis starptautiskas laikmetīgās mākslas festivāls ietver izstādes, diskusijas un performanču vakarus.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu