Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Samanta Tīna pirmo reizi pēc 12 gadu pauzes servē

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Toms Norde

Dziedātāja Samanta Tīna kopā ar savu amata brāli Justu Sirmo un diriģentu Intu Teterovski LIDO volejbola pludmalē atklāja vasaras sezonu, komandas kapteiņu lomā izmēģinot savus spēkus pludmales volejbolā kopā ar pasaules elites volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu. Samantai šis bija iespaidiem bagāts piedzīvojums – gan dzīvē satikt izcilos spēlētājus, gan pēc 12 gadu pārtraukuma nostāties volejbola laukumā.

«Vienmēr esmu cienījusi cilvēkus, kuri ir profesionāļi savā jomā. Tas bija lieliski – uzspēlēt vienā pludmalē ar Jāni un Sašu.

Volejbolu pēdējo reizi spēlēju skolas laikā. Taču šo puišu klātbūtne deva tādu enerģiju un iedvesmu, ka servējot tiešām trāpīju bumbu pāri tīklam.

Protams, man palīdzēja arī foršās komandas biedrenes – volejbolistes Agnese Caica un Alise Lece. Pēc šā piedzīvojuma esmu pārliecināta, ka šogad pie vasaras aktivitātēm pieskaitīšu arī bīču,» stāsta Samanta Tīna.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu