Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

KKc svin piecu gadu jubileju un aicina uzdāvināt dārzu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

No 17. līdz 23. aprīlim Kaņepes Kultūras centrs svinēs piecu gadu jubileju, to atzīmējot ar plašu pasākumu programmu, kā arī aicinot Kaņepes Kultūras centra draugus, sadarbības partnerus un apmeklētājus piedalīties dāvināšanas un dāvanu saņemšanas priekā – iesaistīties talkā, dalīties ar atmiņām un atbalstīt KKc dārza labiekārtošanu.

«Dāvanas», «dāvināšana» un «dalīšanās» ir šā gada Kaņepes Kultūras centra jubilejas atslēgas vārdi. Pirmdien, 17. aprīlī, ikviens ir aicināts dāvināt savu laiku un darbu – no paša rīta līdz pat vakaram Kaņepes Kultūras centrā notiks mājas un pagalma sakopšanas talka. Savukārt Kaņepes Kultūras centra sociālajos tīklos jau pāris nedēļas apskatāmas fotogrāfijas – mirkļi no KKc piecu gadu vēstures, ar ko dalījušies KKc draugi, darbinieki un apmeklētāji, lietojot tēmturi #kkc5gadi.

Jubilejas nedēļā katru dienu Kaņepes Kultūras centrā notiks dažādi pasākumi – lekcijas, diskusijas, kino un koncerti. Lielākā daļa pasākumu ir to organizatoru un mākslinieku dāvana Kaņepes Kultūras centram un tā apmeklētājiem piecu gadu jubilejā.

Taču pati galvenā dāvana Kaņepes Kultūras centra piecu gadu jubilejā, ko ikviens var vienlaikus gan dāvināt, gan saņemt, viennozīmīgi ir dārzs.

«Kaņepes Kultūras centra pagalmam un tajā esošajam dārzam piemīt nepieradinātības šarms, ko mēs negribam mainīt. Taču gribam to padarīt patīkamāku un funkcionālāku,» stāsta Kaņepes Kultūras centra dibinātājs Dāvis Kaņepe. «Jaunu terasi mēs jau esam izveidojuši, lai pabeigtu pārējos dārza labiekārtošanas darbus - ieklātu bruģi, izveidotu nojumes un iegādātos augus, mums nepieciešams draugu atbalsts. Mums vieniem pašiem tā ir liela nauda, taču, ja katrs no vairākiem desmitiem tūkstošu Kaņepes Kultūras centra apmeklētāju un draugu noziedos šim mērķim vismaz vienu vai divus eiro, mēs visi kopā to varam izdarīt. Viens vai pāris eiro – tas ir viens dzēriens. Uzsauc to Kaņepes Kultūras centram dzimšanas dienā, un dārzs nepaliks parādā!«

Pirms 2012. gadā māju Skolas ielā 15 sāka apdzīvot Kaņepes Kultūras centrs, tā vairākus gadus stāvēja tukša. Vieta, kurā savulaik saviesīgus pasākumus rīkoja baltvācu un krievu aristokrāti, pamazām iegrima putekļos un aizmirstībā. Kopā ar māju Kaņepes Kultūras centrs sāka apdzīvot arī pagalmu, un šogad būs jau piektā vasara, kopš pašā pilsētas centrā ikviens var izbaudīt nepieradinātu dabas un kultūras oāzi, sarunāties, iepazīties, iemīlēties, radīt jaunas idejas.

Ziedot Kaņepes Kultūras centra dārza labiekārtošanai, sākot ar šodienu, ir iespējams šeit:

darzs.kanepes.lv 

Kaņepes Kultūras centra piecu gadu jubilejas nedēļas programma:

Simboliskā summa, ko apmeklētāji maksās par pasākumu – lielākoties tas ir viens vai pāris eiro – tiks novirzīta dārza labiekārtošanai.

17. aprīlis

11.00 – 17.00 Pavasara talka // Dzimšanas dienas nedēļas atklāšana

18.aprīlis

18.00 Lekcija // Vīrietis un vīrišķība Eiropas kultūras telpā: dzimtes tēlu transformācija. Lasa Deniss Hanovs

19.00 Kino // Filma «Antikrists» (no 18 gadu vecuma)

19. aprīlis

19.00 Kino // Filma «The Belly of an Architect»

21:00 Koncerts // SPĀRE. Matīss Čudars, Jānis Ruņģis un Artis Orubs

22:00 DJ vakars // Mixmaster AG un Uldis Rudaks

Ieeja visos pasākumos 1 eiro

20. aprīlis

18.00 Satori.lv diskusija // KAD PIENĀKS LATVIEŠIEM TIE LAIKI?

19.00 Kino // Medicīniskā marihuāna un tās iedarbība uz cilvēka ķermeni. Pēc seansa diskusija

20.00 Koncerts // PACIFIC K

22.00 DJ vakars // Pēteris Bajārs

Ieeja visos pasākumos 1 eiro

21. aprīlis

19.00 Kino // Filmu izlase un diskusija. Režisors: Dāvis Kaņepe

22.00 DJ vakars // PACHAMAMA SLO-MO feat. MagicForest tea temple

22.00 DJ vakars // ELVI SOULSYSTEMS

Ieeja visos pasākumos 1 eiro

22. aprīlis

19.00 Kino // Vai viegli būt jaunam?

22.00 Mūzika Pusnaktī // SPĪĶERU KVARTETS. (NB!) Biļetes uz šo koncertu nopērkamas tikai iepriekšpārdošanā Kaņepes Kultūras centra bārā - 5 eiro

23.00 DJ vakars // ORIOLE

Ieeja 1 eiro

23. aprīlis

18.00 Koncerts // «Alaska Dreamers»

Ieeja 1 eiro

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu