Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Iešūpo pavasari Jelgavā

TVNET
Iešūpo pavasari Jelgavā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Sintija Zandersone/LETA

Jelgavas pilsēta aicina Pirmās Lieldienas, 16.aprīli, pavadīt kopā ar ģimeni Jelgavas pils parkā, kur norisināsies par tradīciju kļuvušais pasākums «Lieldienu pastaiga».

No pulksten 11 darbosies dažādas aktivitātes mazajiem un lielajiem - pavasara veiklības spēles, šūpošanās, piepūšamās atrakcijas, olu krāsošana un sišana, meklēšana un ripināšana. Lieldienu mazajā tirdziņā ikviens atradīs kādu kārumu, kā arī varēs apskatīt dzīvnieciņus izstādē «Trusis un citi» vai doties izjādē ar ponijiem un Reinas zirgiem.

Pulksten 12.00 pils pagalmā Jelgavas pilsētas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, pasniedzot pilsētas piemiņas karotītes, sveiks 160 jaunos jelgavniekus, kuri dzimuši laika posmā no 11. janvāra līdz 4.aprīlim. Muzicēs folkloras kopa «Dimzēns», un ar priekšnesumiem apmeklētājus priecēs Jelgavas tautas deju kolektīvi.

Ieeja - ņemot līdzi krāsotas olas.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde «Kultūra», Latvijas Lauksaimniecības universitāte.

Visi kopā iešūposim sauli un pavasari! Piedalies arī tu!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu