Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgas Doma zēnu koris uzstāsies Londonas Karaliskajā Albertholā

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Lūka/LETA

Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā no 14.aprīļa līdz 18.aprīlim piedalīsies Starptautiskajā jauniešu koru festivālā Londonā, kura laikā sniegs koncertu prestižajā Londonas Karaliskajā Albertholā.

Staprtautisko jauniešu koru festivālu organizē Londonas Karaliskā Alberthola un Nacionālais Lielbritānijas jauniešu koris. Festivālā piedalās astoņi izcili jauniešu un bērnu kori no četriem pasaules kontinentiem, kas saņēmuši īpašu uzaicinājumu. Kori no Honkongas, Indonēzijas, Izraēlas, Norvēģijas, ASV, Dienvidāfrikas, Lielbritānijas, kā arī Rīgas Doma zēnu koris no Latvijas divās dienās sniegs solo priekšnesumus un kopkora koncertu.

Latvijas simtgades gaidās Rīgas Doma zēnu koris savā solo priekšnesumā Karaliskajā Albertholā, kas šogad atzīmē 146.dzimšanas dienu, iepazīstinās klausītājus ar Baltijas valstu mūziku. Skanēs Pētera Vaska, Jura Karlsona, Vitauta Miškina un Urmasa Sisaska «a cappella» skaņdarbi, bet uzstāšanās noslēgumā zēnu kora un pianistes Agneses Egliņas izpildījumā tiks atskaņots pasaulē iemīļotais Johannessa Brāmsa skaņdarbs «Ceļā pie mīļotās». Festivāla noslēgumā koncertā «Vispasaules balsis» 17.aprīlī visi astoņi pasaules vadošie jauniešu un bērnu kori diriģenta Bena Gernona vadībā vienosies Džonotana Dova kantātes «Bērns bija» izpildījumā kopā ar «Southbank Sinfonia» orķestri, soprānu Luīzi Alderu un tenoru Robertu Mareju.

    Facebook Draugiem X Whatsapp
    Comments

    Tēmas

    Nepalaid garām!

    Uz augšu