Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Valmierā maija sākumā «Maģiskā sajūtu nakts»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: TVNET

Sestdien, 6. maijā Valmierā, Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, otro reizi notiks jaunās sezonas atklāšanas pasākums «Maģisko sajūtu nakts», kurā no plkst. 21 ikviens apmeklētājs varēs baudīt gaismas, skaņas, garšas un krāsas maģisko saspēli dabā.

«Maģisko sajūtu naktī» rīkotāji aicina ļauties plašajai mūzikas pasaulei, jo ar pavasarīgi dzidrām mūzikas skaņām Gaujas Stāvos krastus piepildīs Endija Aleksandra un Santa Fībiga, kuras uz improvizētas skatuves dabā izpildīs Pasaules un arī Latvijas melodiskākos skaņdarbus. Savukārt grupas «Sus Dungo» sešu meiteņu balsis un instrumentu skaņas radīs atmosfēru Daliņu pludmalē, kurai pievienosies arī «dzeja uz ūdens» Valmieras Drāmas teātra aktieru izpildījumā.

Muzikanti kokos, kas raksturīgi tikai un vienīgi Gaujas stāvo krastu sajūtu parkam un Valmieras mūzikas skolas audzēkņi pasākuma apmeklētājus priecēs ar klavieru spēli un dažādu instrumentu maģisko skanējumu.

Sus Dungo
Sus Dungo Foto: TVNET

Garšas pasaulē ievedīs divi, Latvijā atdzīti pavāri. Šefpavārs, latvju garšas pazinējs «Valtera restorāns» dibinātājs Valters Zirdziņš. Un Valmiermuižas vēstniecības Rīgā šefpavārs, dabas produktu gardēdis un zinātājs, Eiropas gastronomijas reģiona vēstnesis Dzintars Kristovskis. «Maģisko sajūtu nakts» ir viens no Eiropas Gastronomijas reģiona 2017. gada programmas pasākumiem Rīgas -Gaujas reģionā, kurš ieguvis titulu «Eiropas gastronomijas reģions». Tam radīts īpašs arī koncepts «Ar dabu šķīvī».

Īpašu «Maģiskās sajūtu nakts» gaismas akcentu radīs «sapņu burātāji», kuriem īsi pirms noslēguma uguņošanas paredzēts nobrauciens pa Gauju, bet līdz tam tūkstošiem sveču liesmiņu un virpuļojošu gaismas staru spēle vīsies cauri Gaujas stāvo krastu sajūtu parka meža takām.

Tāpat «Maģisko sajūtu nakti» spilgtāku, bagātāku un vēl vairāk atmiņā paliekošu padarīs arī ziedu salons «Rēzija», kurš sniegs iespēju doties pastaigā ziedu feju alejā, bet noslēpumaino mākslas pasauli ļaus atklāt galerijas «Laipa». Kopā ar Valmieras Viestura vidusskolas teātri «Sprīdītis» lieliem un maziem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja sekot līdz «Maugļa» piedzīvojumiem.

Visas maģiskās sajūtas 6. maijā, no plkst. 21:00 Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, Valmierā. Sākot ar 6. aprīli, ieejas biļetes būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā «Biļešu servisa», SIA «Vidzemes Olimpiskais centrs» un «Sajūtu parka atpūtas kompleksa» kasēs. Biļešu cena 7 EUR. Skolēniem, studentiem, pensionāriem uzrādot apliecību 5 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bezmaksas. Biļetes varēs iegādāties arī pasākuma dienā uz vietas, taču tās būs dārgākas.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu