Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Nacionālajā teātrī notiks politiskā kabarē «Zvani žurkai 112!» pirmizrāde

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau tradicionāli uz Teātra dienu Latvijas Nacionālajā teātrī top politiskais kabarē, šogad tas ir iestudēts ar nosaukumu «Zvani žurkai 112!»

Izrādes režisors ir Valdis Lūriņš, scenārija autori - Valdis Lūriņš, Egīls Zirnis un Mārtiņš Egliens.

Pirmizrāde paredzēta šodien.

Ir palicis pavisam nedaudz līdz Latvijas simtgadei, kuru gatavojamies svinēt piecu gadu garumā. Bet ko tik visu pa šo laiku nevaram sastrādāt! Un kā būtu, ja īstenotos ne tikai mūsu iecerētie darbi, bet arī nedarbi? Kāda tad pēc simtgades izskatīsies Latvija?! Nacionālā teātra tradicionālā Teātra dienas koncerta veidotājiem jeb «žurkistiem» ir sava versija, kuru skatītājiem būs iespēja uzzināt, atnākot uz izrādi.

Uzvedumā piedalīsies: Dace Bonāte, Indra Burkovska, Zane Dombrovska, Daiga Gaismiņa, Anna Klēvere, Inga Misāne-Grasberga, Evija Skulte, Līga Zeļģe, Liene Sebre, Agnese Cīrule, Ainārs Ančevskis, Kaspars Aniņš, Jānis Āmanis, Mārtiņš Brūveris, Mārtiņš Egliens, Gundars Grasbergs, Juris Lisners, Raimonds Celms, Uldis Siliņš, Egils Melbārdis, Ivars Puga, Jurģis Spulenieks, Voldemārs Šoriņš, Kristians Kareļins, Kristaps Ķeselis, Artis Drozdovs, Normans Bārbals un Valdis Zilveris.

Hereogrāfs ir Alberts Kivlenieks, scenogrāfs - Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece - Jurate Silakaktiņa; Valda Zilvera muzikālais noformējums, gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš; Lindas Ģībietes, Toma Zeļģa un Toma Streiļa video. Vokālais pedagogs Andris Daņiļenko.

    Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
    Comments

    Tēmas

    Nepalaid garām!

    Uz augšu