Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rēzija Kalniņa liks dievam pasmieties

TVNET
Rēzija Kalniņa liks dievam pasmieties
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns/TVNET

Režisore Rēzija Kalniņa Dailes teātrī iestudē Šona Grenana plānotāju komēdiju 2 daļās «Liec dievam pasmieties». Pirmizrāde notiks 30. martā Mazajā zālē.

Trīsdesmit gadu laikā mēs iepazīstam kādu ģimeni, kuras iekšējā dzīve un attiecības atklāj ne tikai viņu sapņus un plānus, bet arī spriedzi un vilšanos. Gan vecāki, gan viņu trīs bērni - topošie priesteris, aktrise un bijusī futbola zvaigzne - pieredz savu nenovēršamo pārtapšanu – bērni kļūst pieauguši, vecāki – noveco. Lai ko viņi būtu iecerējuši, bieži vien tas aizved viņus negaidītos, pārsteidzošos virzienos. Jo, kā reiz teicis amerikāņu kino režisors Vudijs Alens: «Ja gribi sasmīdināt dievu, pastāsti viņam par saviem plāniem.»

Lomas atveidos Indra Briķe (Ruta), Pēteris Liepiņš (Viljams), Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Magdalēna), Lauris Dzelzītis (Ričards) un Gints Andžāns (Toms).

Režisore Rēzija Kalniņa radošajā komandā aicinājusi scenogrāfi Madaru Līviņu-Aišpuri, kostīmu mākslinieci Bertu Vilipsoni, mūzikas konsultantu Aināru Rubiķi un horeogrāfi Lindu Kalniņu. Lugu no angļu valodas tulkojusi Dana Kalniņa-Zaķe.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu