Kašers ar enerģiju un degsmi atgriežas «Rīgas stila pavēlnieka» raidījumā

FOTO: Madara Gritāne

Multimākslinieks Kašers atzīst, ka RīgaTv24 un raidījums «Rīgas stila pavēlnieks» viņam ir kā otrās mājas, tāpēc atgriezties šovā ir tas pats, kas atgriezties pie ģimenes!

«Šovs ir lielisks ar to, ka te var mācīties gan no stilista veiksmēm, gan gluži pretēji – stila kļūmēm! Pirmo trīs sezonu laikā es pats kardināli mainīju un izkopu savu izskatu – stilistu un ekspertu ieteikumi ļoti būtiski mainījuši arī manu redzējumu par modi un iespējām iepirkties arī Latvijā! Šī sezona ir BOMBA!!! Kreatīvākie, radošākie un pārliecinātākie stilisti satiekas vienuviet! Kas var būt labāks par to?» skaidro multimākslinieks.

Modes pasākumu režisore un imidža dizainere Kristīne Rudzinska atzina, ka ir ieinteresēta uzzināt, kā izvērtīsies sezona, jo ir patiesi pārsteigta par spēcīgajiem stilistiem, kuri sacentīsies šajā sezonā.

«Rīgas stila pavēlnieks» 10. martā aizvadīja 6. sezonas pirmo raidījumu, kurā žūrija - pasākumu režisore Kristīne Rudzinska, modes žurnāliste Anita Sedliņa un «Rīgas stila pavēlnieka» 2. sezonas uzvarētājs Sergejs Hatanzeiskis vērtēja stilistes Ilzi Grickus un Jūliju Fedorenkovu. Kā pēc raidījuma minēja dalībnieces, žūrijas vērtējums un kritika esot bijuši adekvāti un vērtīgi.

Uz augšu