Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Bukmeikeri prognozē, kas iekļūs «Supernovas» finālā

TVNET
Bukmeikeri prognozē, kas iekļūs «Supernovas» finālā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Svētdien, 19. februārī, astoņi labākie «Supernova 2017» pusfinālisti ar savu sniegumu centīsies pārliecināt žūriju un skatītājus, ka tieši viņu sniegums ir starp labākajiem, kam būs iespēja nokļūt finālā. Pēc Triobet» bukmeikeru domām, ir divi izteikti favorīti, kas noteikti turpinās sacensties par dalību Eirovīzijā, tās ir grupas «Triana Park» un «My Radiant You». Savukārt mūziķiem «The Ludvig», Santai Daņeļevičai un Mikam Dukuram ir vienlīdzīga iespējamība turpināt dalību konkursā.

Vienlīdzīgu 90% iespējamību startēt finālā «Triobet» bukmeikeri piešķir grupām «Triana Park» un «My Radiant You». Ekstravagantā apvienība «Triana Park», ik reizi kāpjot uz skatuves, klausītājus iepriecina ne tikai ar kvalitatīvu muzikālo sniegumu, bet arī ar interesantiem tērpiem un skatuves tēlu. Arīdzan «My Radiant You» klātesošos neatstāj vienaldzīgus, ikreiz, izpildot muzikālo priekšnesumu, jūtama emociju klātesamība.

Mūzikas cienītāju uzmanību nopelnījis mūziķis «The Ludvig». Šis sešpadsmitgadīgais puisis fascinē ar spēcīgu balsi un pārsteidzošu dziedājumu. Šā iemesla dēļ «Triobet» bukmeikeri piešķir 71% iespējamību priecēt klātesošos konkursa fināla kārtā. «Triobet» bukmeikeri norāda, ka par vietu finālā cīnīsies arī jaunā dziedātāja Santa Daņeļeviča un mūziķis Miks Dukurs – viņiem arī 71% iespējamība turpināt dalību konkursa nākamajā kārtā.

«Triobet» bukmeikeri uzskata, ka finālistu četriniekā neiekļūs bijušais grupas «Ēnas» solists Lauris Valters, kura iespēju iekļūt finālā bukmeikeri novērtējuši ar 55% varbūtību, tādas pašas izredzes esot arī dziedātājai Lindai Leen un grupai «Fanco Franco».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu