Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Sarunu festivāls "Lampa": Mēs gaidām ikvienu, kam ir ko teikt

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

LAMPA ir vide un impulss nemitīgai sevis pilnveidošanai mūžīgi mainīgajā pasaulē. Festivāla saturs neatstāj vienaldzīgu – tās ir divas dzīvesprieka pilnas dienas, kurās asināt prātu, paplašināt redzesloku un izaicināt savus priekšstatus. Tā ir iedvesmojoša un aizraujoša platforma visiem, kam ir ko teikt. Visiem, kas vēlas uzzināt un sarunāties par Latvijai, Eiropai un pasaulei būtiskiem jautājumiem. Laikā, kad ikviens interesents ir aicināts pieteikt savu pasākumu trešajam Sarunu festivālam LAMPA, TVNET piedāvā sarunu ar festivāla direktori Ievu Moricu. Skaties video!

Līdz 28. februārim ikviens interesents — no domubiedru grupas līdz uzņēmumam vai valsts iestādei — aicināts pieteikt savu pasākumu trešajam Sarunu festivālam LAMPA, kas, kā ierasts, notiks vasarā, 30. jūnijā un 1. jūlijā, gleznainajā Cēsu pils parkā. Sarunu festivāls LAMPA ir ikgadējs brīvdabas pasākums, kas pulcē tūkstošiem cilvēku un piedāvā vairāk nekā 150 pasākumu domu apmaiņai, prāta asināšanai un redzesloka paplašināšanai mūžīgi mainīgajā pasaulē.

«Sarunu festivāla LAMPA lielākā vērtība ir tā dalībnieki un organizācijas, kas veido festivāla programmu. Aizraujošais un kvalitatīvais iepriekšējo gadu saturs tapa, sadarbojoties lielam skaitam cilvēku un organizāciju. Festivāls bija ne tikai dāvana Latvijas sabiedrībai, bet arī gandarījuma avots katram programmas dalībniekam un festivāla apmeklētājam. Tāpēc arī šogad aicinām to veidot kopā ikvienam, kas vēlas jēgpilni un saturīgi sazināties ar sabiedrību un izbaudīt labas sarunas spēku,» rosina festivāla direktore Ieva Morica.

Pasākuma tēmas izvēlē un norises formātā ierobežojumu nav, tomēr pieteikumi tiks vērtēti konkursa kārtībā, atbilstoši festivāla manifestam un pasākuma kritērijiem.

Pieteikt savu pasākumu un uzzināt vairāk iespējams festivāla mājaslapā.

Festivāla vēriens ik gadu pieaug. Pagājušajā gadā tajā piedalījās ap 9000 apmeklētāju, vairāk nekā 90 pasākumu rīkotāju (uzņēmumi, NVO, universitātes, mediji, valsts pārvaldes institūcijas, kultūras iestādes un aktīvisti) un 450 viedokļu līderu. Līdz ar to pasākuma rīkošana festivālā sniedz lielisku iespēju ne tikai ietekmēt Latvijā notiekošo, veidojot klātienes diskusiju ar Latvijas viedokļu līderiem un lēmumu pieņēmējiem, bet arī aicināt uz sarunu un veidot dialogu ar plašāku sabiedrību par tēmām, kas rūp.

Festivāls ir nekomerciāls, un tā apmeklētājiem ieeja ir bez maksas. Tā izmaksas tiek segtas no ziedojumiem, grantiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Festivāla rīkotāji piedāvās divu veidu līdzmaksājuma stipendijas saturīgiem un oriģināliem pasākumiem. Stipendijām var pieteikties indivīdi un nevalstiskās organizācijas. Sarunu festivāla LAMPA izglītības satura patrons «Swedbank» piešķirs stipendiju pasākumiem, kas saistīti ar izglītības jomu. Stipendijas piedāvās arī Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS.

Sarunu festivāla LAMPA idejas pamatlicēji un galvenie atbalstītāji ir Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS un «Swedbank». Festivālam mājvietu un atbalstu sniedz Cēsu novada pašvaldība. Festivālu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS, «Swedbank», reklāmas aģentūra «Armadillo» un komunikācijas vadības aģentūra «Deep White». Festivāla norisi atbalsta arī Britu Padome Latvijā, Cēsu novada pašvaldība, Borisa un Ināras Teterevu fonds, Konrāda Adenauera fonds un «Enefit». Informatīvie partneri – ziņu portāli Tvnet.lv un Apollo.lv, nacionālā informācijas aģentūra LETA un žurnāls IR.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu