Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

FOTO: Facebook

Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā populāru cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

Dziedātājs Markus Riva

Me & microphone ? #studio #newmusic #mr5 #teammarkus

A photo posted by Markus Riva (@markusriva) on



Dziedātājs Lauris Reiniks

Modes blogere Līga Zemture

One of the best lounges for evening cocktails and sunset ??? #thailand #pullman

A photo posted by Liga Zemture (@ligazemture) on

Televīzijas personības Aivis Ceriņš, Lelde Lietaviete un Kārlis Streips

Modele Karlīna Caune

Berry Belly ??

A photo posted by karlina caune (@karlinacaune) on

Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate



Dziedātāja Jenny May

Pirms uznāciena #splendidpalace #charityconcert #charity

A photo posted by Maija Stuge (@jennymayreal) on

Dziedātāja Liene Greifāne

Have A Nice evening?????? #girlspower #evening #friday

A photo posted by Liene Greifāne (@lienegreifane) on



Dziedātāja Dināra Rudāne

#gandarījums , dodamies tālāk.. Paldies #ducatifamilyriga !!! ❤ @ducatiriga @vecakujahtklubs

A photo posted by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on



Uzņēmēja Svetlana Leva

Modes blogere Agnija Grigule

#pardonmyfrench ?☕️??

A photo posted by a g n i j a (@agnijagrigule) on

Dejotāja Aleksandra Kurusova

Latvijas čempionāts 10 dejās #sportadejas #jelgava #latvijasčempionāts

A photo posted by Aleksandra Kurusova (@aleksandrakurusova) on



Dziedātāja Aija Andrejeva

Sister laugh! ??❤️ un tā vienmēr @laura_kisle ✌️ Paldies @mohovikovs par super ?

A photo posted by Aija Andrejeva (@aija_andrejeva) on



Dziedātāja Ieva Sutugova


Televīzijas personība Jeļena Gricuka


Dziedātāja Samanta Tīna

Dziedātāja Rūta Dūduma

Slapjš, bet siltāks! ☀️ #sun #kenya #mombasa #dianibeach #vacation #wanttogoback #indianocean

A photo posted by Rūta Dūduma (@rududum) on



Dziedātāja Olga Rajecka

Mans sapņu auto ?

A photo posted by Olga Rajecka (@rajecka) on



Dziedātājs Roberto Meloni

Bella ltalia☀️ #italia #holiday #vacanza #sunday #domenica #ciklabadzive

A photo posted by Roberto Meloni (@robertomeloni) on



Politiķis Edgars Jaunups

A photo posted by edgars jaunups (@jaunups) on



Māksliniece Elīna Maligina

С именинами, Valērij! ??

A photo posted by Elina Maligina (@elinamaligina_com) on

Māksliniece Elita Patmalniece

mājās!❤??

A photo posted by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on

Uz augšu