Ojāra Vācieša un Ludmilas Azarovas piemiņai Carnikavā taps jauns skvērs

LETA
Ojāra Vācieša un Ludmilas Azarovas piemiņai Carnikavā taps jauns skvērs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Carnikavas pašvaldība izsludinājusi metu konkursu, lai, godinot dzejnieka Ojāra Vācieša un viņa dzīves biedres Ludmilas Azarovas piemiņu, Carnikavā izveidotu jaunu skvēru, informē Carnikavas dome.

Konkursa rezultātā plānots iegūt mākslinieciskā risinājuma metus Dzejnieku skvēram Carnikavā un takas norādēm, kas izstrādāti atbilstoši darba uzdevumam un konkursa nolikuma prasībām.

Konkursa mērķis ir saglabāt dzejnieku Ojāra Vācieša un Ludmilas Azarovas piemiņu nākamām paaudzēm. «Carnikavas novada pašvaldība īpaši lepojas ar saviem iedzīvotājiem, kuri atstājuši neizdzēšamas pēdas Latvijas kultūrā. Tādi ir dzejnieks Ojārs Vācietis un dzejniece un atdzejotāja Ludmila Azarova, dzejnieka dzīvesbiedre. Ojārs Vācietis veselai latviešu paaudzei bija kā elks, kura dzeja paņēma savā varā,» projekta mērķi skaidro Carnikavas novada domes Izglītības un kultūras nodaļas vadītāja Elita Terentjeva, aicinot māksliniekus, arhitektus un citus piedalīties izsludinātajā konkursā.

Konkursā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, iesniedzot metu piedāvājumu atbilstoši šim nolikumam. Pieteikumus iesniegts var līdz 31. jūlijam.

Konkursa balvu fonds ir 4000 eiro pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu