Re, kādos tērpos ārzemju zvaigznes sagaida Helovīna svētkus

FOTO: Instagram

31.oktobrī tiek svinēts Helovīns. Tā kā svētki šogad iekrīt pirmdienā, tad ne tikai Latvijā, bet arī svētku dzimtenē Amerikā daudzi tos nosvinēja jau nedēļas nogalē. Helovīns ir Visu svēto dienas priekšvakars, šajā vakarā cilvēki pārģērbjas par spokiem, mošķiem, dažādiem elles izdzimumiem, arī filmu tēliem, slavenībām un dodas ielās, staigājot pa mājām, prasot saldumus. Diemžēl vispārējās legālās maskošanās dēļ šajā vakarā pieaug arī noziegumu skaits.

Apskati, kādos tēlos dažādās Helovīna ballītēs iejutās ārzemju slavenības!

?

A photo posted by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on



Old school homie 'Pajaro' @RyanSeacrest #HalloweenParty #Bird

A photo posted by Mario Lopez (@mariolopezextra) on



Poison ivy ?

A photo posted by Perrie Edwards ✌️? (@perrieeele) on



#GoodTimes at the @TreatsMag #Halloween Party with my sis @SofiaRichie. ✨???✨

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on



Wild West got us like ?@jonastahlin #SeeYouOnTheOtherSide

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on





Happy Halloween from Siegfried & Roy ??

A photo posted by @nicolerichie on



Holiday times ?

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on



#HalloweenWeekend Night One ???? rg: @themarcjacobs

A photo posted by Marc Jacobs (@marcjacobs) on



Unicorn fantasy ✅ Thank you @justinemarjan @lizzsender and to @jacquieaiche for that "magical amulet" as Evie says ??

A photo posted by Jenna Dewan Tatum (@jennaldewan) on



? @jasongarofolo @anthonyholguin ?

A photo posted by Emma Roberts (@emmaroberts) on



About last night ??#CasamigosHalloween

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on



#pokemongo

A photo posted by Alyssa Milano (@milano_alyssa) on



So much fun being #JessicaRabbit last night ✨???✨?? styled by @inspiresmi #Halloween2016

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on



A photo posted by Kylie (@kyliejenner) on

Uz augšu