Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Čiekurkalna attīstības biedrība rīko pasākumu ar devīzi «Pie saknēm»

TVNET
Čiekurkalna attīstības biedrība rīko pasākumu ar devīzi «Pie saknēm»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Koka ēka Čiekurkalnā
Koka ēka Čiekurkalnā Foto: LETA

Izglītojošais un izklaidējošais pasākums notiks jau šo svētdien, 18.septembrī no pulksten 10:00 līdz 16:00 Čiekurkalna krustcelēs (Rusova ielā 9, pie Ezerparka Namiem). Tā devīze - «Pie saknēm» attiecināma gan uz tirdziņa rudens veltēm, gan uz apkaimes vēsturisko kontekstu. Tieši apkaimes bagātā vēsture ir mudinājusi organizatorus pievērsties tās izcelšanai, mudinot savas apkaimes iedzīvotājus un viesus iepazīt Čiekurkalna vēsturi, arhitektūru un vēsturiskās personības.

Jau astoto reizi Čiekurkalna krustcelēs notiks apkaimes iedzīvotājus saliedējošs pasākums

Acu un vēderpriekam no pulksten 10:00 līdz 16:00 notiks mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, kurā savus darinājumus un produkciju piedāvās 40 tirgotāju no visas Latvijas.

No pulksten 11:00 līdz 14:00 būs iespēja startēt foto-orientēšanās sacensībās, kur pēc foto fragmentiem būs jāspēj atrast apkaimes interesantās vietas. Tie dalībnieki, kuri būs sekmīgi atšifrējuši visus uzdevumus, saņems balvas no Čiekurkalna attīstības biedrības – T-kreklus ar Čiekurkalna simboliku un citas pārsteiguma dāvanas.

Apmeklētāji, kuri vēl nav iepazinuši Čiekurkalna burvību, pulksten 12:00 varēs piedalīties ekskursijā pa apkaimes vēsturisko centru zinoša gida pavadībā. Tā ir unikāla iespēja uzzināt interesantus faktus par apkaimi!

Papildus visas dienas garumā Čiekurkalna attīstības biedrības teltī būs skatāma foto izstāde «Čiekurkalns senajās fotogrāfijās». Izstādē būs apkopotas fotogrāfijas no 20.gs. sākuma līdz septiņdesmitajiem gadiem.

Pusdienlaikā ap 13:00 Čiekurkalna attīstības biedrība visus cienās ar gardām pusdienām, kuras turpat uz vietas būs pagatavojuši prasmīgie pavāri no NBS štāba bataljona kara lauka virtuvē. Čiekurkalns izsenis ir bijis saistīts ar Latvijas militāro vēsturi, tāpēc šāda sadarbība lieliski papildinās svētku programmu!

Bērnu izklaidei darbosies piepūšamās atrakcijas, lielās šūpoles un notiks vizināšanās ar zirga pajūgu. Visas dienas garumā darbosies arī zīmēšanas telts, kurā bērni varēs izpaust savu mākslinieka talantu. Gan bērnus, gan pieaugušos priecēs pasākuma vadītāji - Vinnijs Pūks un Sivēntiņš, kas rūpēsies par jautrību un laba garastāvokļa nodrošināšanu visa pasākuma laikā.

Pasākuma vietā iespējams ērti nokļūt ar 11.tramvaju (Rusova ielas pietura) vai 9.autobusu (Čiekurkalna 5.šķērslīnijas pietura, braucot no centra). Pasākuma norises vietas tuvumā iespējams ērti un bez maksas novietot auto.

Pasākumu «Pie saknēm» rīko Čiekurkalna attīstības biedrība sadarbībā ar pastāvīgajiem partneriem - Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrību un «Ezerparka Nami». Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Organizatori saka lielu paldies draugiem un atbalstītājiem – tipogrāfijai «Zemgus», izdevniecībai «Jānis Roze», biroja preču veikalam «Ekspo birojs» un autoservisam «Rolis».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu