Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mūzikls «Pūt, vējiņi!» izskanēs 70. reizi!

TVNET
Mūzikls «Pūt, vējiņi!» izskanēs 70. reizi!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Piektdien, 16. septembrī, Liepājas teātrī gaidāmi svētki – tiks piedzīvota Kārļa Lāča, Jāņa Elsberga un Evitas Mamajas mūzikla «Pūt, vējiņi!» (pēc Raiņa lugas un tautasdziesmu motīviem) 70. izrāde.

Izrāde Liepājas teātra repertuārā ir jau kopš 2011. gada novembra, kad to iestudēja režisors Dž.Dž.Džilindžers. Mūziklu iecienījuši gan Liepājas, gan pārējās Latvijas iedzīvotāji – līdz šim tas spēlēts pilnās zālēs un to noskatījušies jau vairāk nekā 40 000 skatītāju.

««Pūt, vējiņi!» ir lidojums: spēcīgs, vienots, aizgrābjošs. Tieši piemirstais vārds «aizgrābjošs», man liekas, visprecīzāk izsaka sajūtas izrādes laikā: tā ierauj sevī kā stihija, tu esi viesuļa centrā un vari tikai just kopā ar mūziku un tiem, kas uz skatuves. Domas, spriedumi – tas paliek uz vēlāku laiku, un šis brīnišķais pēcsajūtas brīdis ir ilgs,» pēc izrādes noskatīšanās rakstīja teātra kritiķe Edīte Tišheizere.

Jubilejas izrādē Baibas lomā atkal iejutīsies aktrise Everita Pjata, kura pagājušajā sezonā lomu nav atveidojusi, jo aizstāja Agnesi Jēkabsoni Zanes lomā. Šajā reizē uz skatuves atgriežas arī pati Agnese Jēkabsone.

«70. izrāde mums ir liels notikums. Daudzus gadus atpakaļ daži iestudējumi tika spēlēti pat 300 reižu, taču tagad, kad piedāvājums audzis un laiki mainījušies, izrādes tik garu mūžu nedzīvo, līdz ar to katrs iestudējums, kuru spēlējam vismaz 50 reizes, mums ir ārkārtīgi nozīmīgs. «Pūt, vējiņi!» Liepājas teātrim ir ļoti svarīga un mīļa izrāde, tā tiks spēlēta arī turpmāk,» uzsver mārketinga direktore J. Skoraja.

Vēl iespējams iegādāties biļetes un būt kopā ar aktieriem svētku reizē.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu