Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Ugunsgrēka» komandai piebiedrojas Lāsma Kugrēna

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Seriāla UgunsGrēks pavasara sezona noslēdzās ar šokējošiem notikumiem – Sandija lika Dinam nogalināt miesīgo māsu. Viss ritēja kā pa diedziņu, līdz notikumos iesaistījās Intars, kurš pazīst Sandijas patieso seju un vēlas pasargāt sev simpātisko Kristu. Kas īsti notika viesnīcas numuriņā? Kura no māsām tika sadurta? To uzzināsim jaunajā sezonā, kas būs piepildīta interesantiem notikumiem, turklāt tajos tiks iesaistīti arī jauni varoņi, no kuriem viena būs Fēliksa sievasmāte Sibilla!

Iepazīstieties – Fēliksa sievasmāte – Sibilla!

Seriālā UgunsGrēks notikumi arvien ritēs strauji, šokējošo nomainīs priecīgais, bet priecīgo – humors! Smaids un izbrīns daudzu skatītāju sejās uzplauks, ieraugot ekstravertās un apsviedīgās Jevgēņijas mammas Sibillas Gončarovas parādīšanos seriālā. Sibillas lomā iejutīsies Latvijas Nacionalā teātra aktrise ar bagātīgu pieredzi – Lāsma Kugrēna. Sibilla ar negaidītu ierašanos Pētersonu viesnīcā pārsteigs Fēliksu un Jevgēņiju. Viņa atbraukusi, lai apraudzītu mazmeitiņu Mariju, kurai kopš piedzimšanas apritēs trīs mēneši. Viss jau būtu labi, bet Sibilla ir kolorīta dāma, kura pieradusi bāzt degunu citu cilvēku darīšanās, par visu viņai ir savs viedoklis, ko ir vienmēr arī gatava skaļi izklāstīt. Vai tik ar Sibillas ierašanos Fēliksa dzīve nepārvērtīsies ellē? Ja Jevgēņija mīl savu māti un ir gatava viņai pakļauties, tad Fēlikss to negrasās darīt – viņa plānos būs atbrīvoties no sievasmātes!

Sibilla ir precējusies ar Jevgēņijas tēvu Nikolaju un abi kopā dzīvo Krievijas pilsētā Omskā. Kā ģimenē, tā arī darbā noteicēja ir Sibilla. Viņa strādā par bufetnieci kādā Omskas kafejnīcā, kurā viņa lieliski tiek galā ar ikvienu klientu, spējot gan ar tiem pakoķetēt, gan vajadzības gadījumā tos izsviest uz ielas. Sibilla uzskata, ka viņai allaž ir taisnība, nepieļaujot runāšanu pretī ne tikai no klientu puses, bet arī no meitas un vīra.

Atgriezīsies zināms varonis

Vēl seriālā atgriezīsies jau zināms varonis, kuru noteikti atcerēsies cītīgākie skatītāji – tas būs Latvijas Nacionālā teātra aktiera Jāņa Āmaņa atveidotais Mareks, kurš jaunajā sezonā ieņems nozīmīgu lomu. Mareks jurista profesiju būs nomainījis pret psihoterapeita. Viņš ir arī Danas bijušais kursabiedrs – abiem studiju laikā bijušas draudzīgas attiecības. Pēc ilgāka laika abi sastapsies Pētersonu viesnīcā, kurā Mareks būs ieradies uz psihologu semināru un nejauši satiks savu bijušo kursabiedreni Danu. Uzzinot, ka Dana vēlas atgūt Gati, Mareks nolems viņai palīdzēt...

Interesantiem notikumiem piepildīta UgunsGrēks jaunā, 16. sezonā no 19.septembra piecas dienas nedēļā plkst. 20.20.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu