Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Veselības problēmu dēļ Elija Goldinga atceļ uzstāšanos «Positivus» festivālā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tikai dažas dienas pirms festivāla esam saņēmuši bēdīgas ziņas no Elijas Goldingas (Ellie Goulding) nometnes. Māksliniece aizvadītajā nedēļas nogalē ir saskārusies ar ievērojamām veselības problēmām, un šodien saņēmām ziņu, ka ārsti viņai likuši atcelt visas drīzumā paredzētās uzstāšanās, diemžēl - arī Positivus festivālā.

«Šķiet, festivālam nevar būt sliktākas ziņas kā zaudēt kādu no programmā paredzētajiem māksliniekiem, īpaši, ja tas noticis tik īsi pirms festivāla norises, tomēr cilvēciski mēs sūtām vissirsnīgākos laba vēlējumus

māksliniecei, novēlam pēc iespējas ātrāk atveseļoties un atgriezties uz skatuves,»

atzīst festivāla rīkotājs Ģirts Majors.

Sakarā ar šo notikumu Positivus piektdienas programmā būs izmaiņas, tādēļ aicinām sekot jaunumiem par precizētajiem uzstāšanās laikiem.

Visticamāk, Gouldingas vietā uz festivāla lielās jeb «Lattelecom» skatuves uzstāsies britu producents, solo mākslinieks un dīdžejs Marks Ronsons, mikroblogošanas vietnē «Twitter» vēsta viens no festivāla rīkotājiem Ģirts Majors. Patlaban festivāla programmā Ronsonam tajā pašā vakarā, proti, piektdien ir paredzēta uzstāšanās ar dīdžeja setu uz festivāla otrās jeb «Nordea» skatuves.

Tiem, kuri festivālu bija izvēlējušies apmeklēt tikai Ellie Goulding uzstāšanās dēļ, ir

iespēja atgriezt piektdienas (vienas dienas) biļetes un saņemt atpakaļ par tām samaksāto naudu tirdzniecības vietās, kur tās iegādātas,

vai izmantot piektdienas biļeti jebkurā citā festivāla dienā, ja piektdien uz festivālu tomēr nedosies.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu