Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jūrmalas festivālā Brodvejas mūziklu zvaigznes no Londonas

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Ņemot vērā klausītāju lielo interesi pērn, arī šogad Jūrmalas festivālā iekļauta programma «Brodvejas mūziklu zelta izlase». 15. jūlijā plkst. 20:00 mūziklu zvaigznes no Londonas – Demjans Hamblijs, Adrians der Gregorjans un Debora Maijersa kopā ar Jūrmalas festivāla orķestri un diriģentu Robertu Pērvisu no Lielbritānijas klausītājus iepriecinās ar skaistākajām ārijām, duetiem un ansambļiem no visu laiku slavenākajiem Brodvejas mūzikliem.

To vidū – Leonarda Bernsteina «Vestsaidas stāsts» un «Brīnišķā pilsēta», Džordža Gēršvina «Porgijs un Besa», Ričarda Rodžersa «Oklahoma», «Karuselis» un «Karalis un es», Ērvina Berlina «Ennij, pie ieročiem!», Endrū Loida-Vēbera «Jēzus Kristus superzvaigzne», Kola Portera «Augstākā sabiedrība», Frederika Lova «Mana skaistā lēdija» un vēl jo daudzi citi.

Mūzika no Ņujorkas mūziklu mekas – Brodvejas teātra – būs kā saldkaisla un reibinoša vīna glāze vasaras vakarā… Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šoreiz tā skanēs pieredzējušā, Londonā studējušā maestro Roberta Pērvisa pārraudzībā. «Brīnišķā pilsēta», «Vestsaidas stāsts», «Jēzus Kristus superzvaigzne», «Oklahoma» un vēl citi programmā iekļautie mūzikli viņa repertuārā ir jau vairākus gadus. Pērviss sadarbojies gan ar Londonas deju apvienību, gan Karalisko Šekspīra teātra trupu. Būdams arī pedagogs, viņš skolo muzikālā teātra jaunos aktierus un dziedātājus Arden teātra skolā Mančestrā.

Foto: publicitātes

15. jūlija vakarā atkal aplaudēsim spožā soprāna īpašniecei Deborai Maijersai, kuras balss virtuozi ceļo no akadēmiskā operu repertuāra uz mūziklu taktīm, kā arī baritonam Adrianam der Gregorjanam, kurš ne tikai filmējies kino un televīzijā, bet piedalījies arī vairāk nekā desmit dažādu mūziklu iestudējumos. Pirmo reizi klātienē iepazīsim Lielbritānijā labi pazīstamo austrāliešu aktieri un dziedātāju Demjanu Hambliju.

Kā jau ziņots, no 11. līdz 16. jūlijam Dzintaru koncertzālē jau otro gadu notiks grandiozākais vasaras klasiskās mūzikas notikums – Jūrmalas festivāls. Festivāla Goda mākslinieks būs dziedātājs Aleksandrs Antoņenko, kurš kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem – Kseniju Sidorovu, Vestardu Šimkus, Sergeju Nakarjakovu, Alisi Zinovjevu, Intaru Busuli, Liepājas Simfonisko orķestri un daudziem citiem māksliniekiem gādās par neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzāles 80. jubilejas gadā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu