Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jauns skandināvu detektīvs - «Es ceļoju viena»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Apgāds «Jumava» laidis klajā jaunu skandināvu detektīvu - bestselleru, kura autors ir Samuels Bjorks (Samuel Bjørk), ar nosaukumu «Es ceļoju viena», šī ir pirmā grāmata sērijā par Holgeru Munku un Mīu Krīgeri.

Samuela Bjorka meistardarbs izdots 23 valstīs un kļuvis par starptautisku bestselleru, kas pielīdzināms iepriekš apgādā «Jumava» iznākušajiem Kamillas Lekbergas darbiem.

Kad pazūd vairākas sešgadīgas meitenes, kas vēlāk tiek atrastas mirušas, Norvēģiju pāršalc vārdos neizsakāmas šausmas. Katrai meitenei kaklā uzkārta zīmīte «Es ceļoju viena». Vai Norvēģiju apsēdis sērijveida slepkava?

Kamēr iedzīvotājos aug panika, pie skandalozās lietas izmeklēšanas ķeras Holgers Munks ar savu specvienību. Bet vai viņam izdosies pierunāt izcilo izmeklētāju Mīu Krīgeri atgriezties komandā? Vai viņš spēs pārliecināt priekšnieku, ka personīgās dzīves traumu māktā izmeklētāja ir spējīga tikt galā ar šo darbu?

Foto: publicitātes

Mīa izlemj vēl pēdējo reizi likt lietā savu īpašo talantu, lai apstādinātu mazo meiteņu slepkavu.

«Es ceļoju viena» ir pirmā grāmata sērijā par Holgeru Munku un Mīu Krīgeri. Samuela Bjorka meistardarbs izdots 23 valstīs un kļuvis par starptautisku bestselleru, kas pielīdzināms Kamillas Lekbergas darbiem.

www.jumava.lv

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu