Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jaunajā Alena filmā varētu filmēties «Titānika» zvaigzne Vinsleta

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: ALBERTO PIZZOLI / AFP

Britu aktrise Keita Vinsleta piedalās pārrunās par galvenās lomas atveidošanu amerikāņu režisora Vudija Alena nākamajā filmā, vēsta britu laikraksts «The Guardian». Maijā, kad Alens piedalījās Kannu kinofestivālā ar savu nesenāko kinolenti «Cafe Society», medijos no jauna uzjundīja režisora meitas Dilanas apsūdzības, ka Alens viņu bērnībā seksuāli izmantojis.

Par spīti apsūdzībām, daudzas slavenas Holivudas zvaigznes labprāt spēlē Alena filmās.

Drīzumā noslēgšoties Vinsletas pārrunas par galveno lomu Alena nākamajā kinolentē, kuras filmēšana sāksies rudenī, vēsta kino industrijas žurnāls «Variety».

Tā būs pirmā reize, kad «oskarotā» aktrise Vinsleta strādās kopā ar Alenu.

Ar «Cafe Society» pirmizrādi tika atklāts šī gada Kannu kinofestivāls. Pirmizrādes rītā žurnāla «The Hollywood Reporter» interneta vietnē tika publicēts Alena un aktrises Mias Farovas dēla Ronana Farova raksts, kurā viņš aizstāvēja māsu.

Farovs nopēla medijus par nepietiekamu uzmanību pievēršanu Dilanas apsūdzībām un Alena neizjautāšanu par tām.

Pirms «Cafe Society» pirmizrādes pasākuma vadītājs Lorāns Lafits šokēja skatītājus ar joku, kurā salīdzināja Alenu ar nepilngadīgas meitenes seksuālā izmantošanā apsūdzēto poļu režisoru Romānu Polaņski. «Ļoti jauki, ka jūs tik daudzas filmas rādiet Eiropā pat tad, ja ASV neesat notiesāts par izvarošanu,» teica franču aktieris.

Režisors Vudijs Alens
Režisors Vudijs Alens Foto: ALBERTO PIZZOLI / AFP

Kā jau ziņots, 1992. gadā pirmoreiz parādījās ziņas par to, ka Alens apsūdzēts ar aktrisi Miu Farovu adoptētās meitas Dilanas seksuālā izmantošanā. Alens noliedza apsūdzības, un pēc gada lieta tika izbeigta.

2014. gadā Dilana, kura tolaik bija 28 gadus veca, laikrakstā «New York Times» aprakstīja septiņu gadu vecumā piedzīvoto seksuālo varmācību.

Alens Kannu kinofestivālā sacīja, ka vairs nepievēršot uzmanību apsūdzībām. «Es par to nekad nedomāju,» viņš teica. «Es strādāju. Man tas palīdz. Daudzus gadus esmu bijis ļoti produktīvs tāpēc, ka nedomāju par sevi.»

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu