Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Iepazīsti jaunā deju un attiecību šova «Netīrās dejas» dalībniekus!

TVNET
Iepazīsti jaunā deju un attiecību šova «Netīrās dejas» dalībniekus!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

22. jūnijā sāksies šīs vasaras karstākais attiecību šovs Netīrās dejas. Šovā piedalīsies trīs seksīgi puiši – dejotāji, kā arī 15 meitenes no visas Latvijas, kuras gatavas cīnīties par viņu mīlestību. Karstas attiecības, kaislīgas dejas un neaizmirstami iemīlēšanās stāsti visas vasaras garumā!

 
Foto: publicitātes

Roberts Stripkans

Roberts Stripkans (22) ir jauns un aktīvs puisis, kurš tik ļoti aizrauts ar deju, ka praktiski neatliek laika nekam citam. Robertam ir attiecību pieredze, taču bijušās sievietes ilgāk par trīs mēnešiem nav spējušas izturēt viņa mēģinājumu grafiku. Tādēļ šovā viņš meklē meiteni, kura ir gatava mesties avantūrās un dejot līdz spēku izsīkumam.

Par Roberta mīlestību cīnīsies topošā fitnesa trenere Laura (24) no Varakļāniem, mākslas fotogrāfe Ketija (19) no Ventspils, bārmene Marina (29) un baletdejotāja Elvīra (23) no Jūrmalas, kā arī pavāre Elīna (22) no Gulbenes.

Foto: publicitātes
 
Foto: publicitātes

Kims Šipilo

Kims Šipilo (27) ir no Jelgavas, viņš ir īsts princis, kurš pie meitenēm gatavs ierasties baltā zirgā. Arī viņa dzīve ir saistīta ar deju, šī kaislība Kimam ir jau no sešu gadu vecuma. Viņš ir nosvērts un nopietns, bet tai pašā laikā arī ļoti iejūtīgs.

Par Kima sirdi cīnīsies piecas daiļavas – ekonomikas studente Karīna (28) un Evelīna (23), kura šobrīd studē sabiedriskās attiecības no Rīgas, būvniecības vadītāja asistente Sanita (25) no Līvāniem, topošā tūrisma industrijas speciāliste Lauma (22) no Valmieras un medicīnas studente Anda (26) no Jelgavas. Taču, lai kā negribētu, šova formāts paredz, ka četrām meitenēm nāksies salauzt sirdi. Vai viņam izdosies atrast īstu mīlestību un iekarot izredzētās sirdi? Uzzināsiet, skatoties šovu.

Foto: publicitātes
 
Foto: publicitātes

Ainārs Burcevs

Ainārs Burcevs (31) ir animators un kaislīgs salsas dejotājs no Talsiem. Viņš ir mērķtiecīgs un gatavs atrast īsto sievieti, ar kuru kopā, iespējams, pavadīt visu atlikušo mūžu. Arī Aināra attiecības ar sievietēm ir tikpat kaislīgas kā salsas deju soļi, un viņš gatavs spēlēt uz pilnu banku! Viņa azarts ir lipīgs, tādēļ cīņa par puiša sirdi būs notikumu un peripetiju apvīta. Iespējams, tieši salsa vienos viņu un šīs dejas lietpratēju Kati (25) no Limbažiem.

Taču konkurence būs sīva, jo šovā piedalās arī Evelīna (23) no Rīgas, kura atvērta ne vien jaunām attiecībām, bet arī darba piedāvājumiem, kā arī topošā fitnesa trenere Laura (23) no Rīgas. Tāpat Aināra uzmanību piesaistījušas arī divas tirdzniecības speciālistes – Annija (22) no Rīgas un Marika (22) no Tukuma.

Foto: publicitātes
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu