Kāpēc Nikolai Kidmenai 2014.gads bijis grūtākais mūžā?

FOTO: TT NYHETSBYRN

Austrāliešu aktrises Nikolas Kidmenas ģimenē aizvadītais gads esot bijis ļoti smags, jo septembrī negaidīti mūžībā aizgāja aktrises tēvs.

Austrāliešu aktrises Nikolas Kidmenas ģimenē aizvadītais gads esot bijis ļoti smags, jo septembrī negaidīti mūžībā aizgāja aktrises tēvs.

Jaunās filmas «Paddington» («Lācēna Padingtona piedzīvojumi») pirmizrādē Sidnejā «Oskara» ieguvēja sacīja, ka Ziemassvētki bez viņas tēva Entonija Kidmena būšot citādāki.

«Šis gads man paliks atmiņā kā viens no grūtākajiem manas ģimenes dzīvē - faktiski visgrūtākais,» intervijā laikrakstam «Daily Telegraph» sacīja aktrise.

Kidmens bija klīniskais psihologs un psihiatrijas nodaļas vadītājs slimnīcā Sidnejā. Šī gada septembrī, ciemojoties Singapūrā pie Kidmenas māsas Antonijas un viņas ģimenes, viņš pēkšņi nomira no sirdslēkmes.

«Runas par tēva nāvi ļauj man viņu atcerēties, tomēr tās atgādina arī par zaudējumu. Mana ģimene vēl aizvien pārdzīvo viņa nāvi,» atzina Kidmena. «Šāds zaudējums satuvina ģimeni.»

Arī kino jomā Kidmenai gads nav bijis veiksmīgs. Iepriekšējā mēnesī uz kinoekrāniem nonākušais trilleris «Before I Go to Sleep» («Pirms es aizeju gulēt») pirmajā nedēļā nopelnījis tikai 2 miljonus ASV dolāru (1,6 miljonus eiro). Filmā Kidmena atveido ar hronisku amnēziju slimu sievieti, kas katru dienu pamostas, neatceroties neko, kas noticis viņas dzīvē pēc 20 gadu vecuma. Kritiķi nopēluši arī Kannu kinofestivālā pirmizrādi piedzīvojušo filmu «Grace of Monaco» ar Kidmenu galvenajā lomā.

Aktrise piekritusi piedalīties filmas «Lācēna Padingtona piedzīvojumi» uzņemšanā, jo vēlējusies iepriecināt savas un kantrimūzikas dziedātāja Kīta Urbana meitas - sešgadīgo Sandeju un trīsgadīgo Feitu. «Nekas nav labāks kā dzirdēt bērnu smieklus filmas pirmizrādē,» sacīja aktrise.

Uz augšu