Mūziķi jautrā ballītē sveic rokgrupu «Opus Pro» 30. dzimšanas dienā

FOTO: Publiciātes foto

Skanot «Rozā lietum», «Dzimenei» un citām populārām melodijām akustiskā versijā, leģendārā rokgrupa «Opus Pro» 10. maija pievakarē vienā no lielākajiem tirdzniecības centriem jautrā ballītē kopā ar draugiem un talanta cienītājiem atzīmēja savu 30. dzimšanas dienu.

Pasākumā grupas pārstāvji ne vien uzdziedāja kopā ar solista Alex jeb Oļega Andrejeva meitu Aiju Andrejevu, bet arī cienāja viesus ar Martini un tonika kokteiļiem, torti un dalījās atmiņās par trijos gadu desmitos uz skatuves piedzīvoto.

Daži veiksminieki arī laimēja ielūgumus uz jubilejas lielkoncertu «Rozā lietus», kas norisināsies jau 20. maijā.

«Nedaudz skumji, ka mūsu jubilejas tūre tuvojas noslēgumam, bet, no otras puses, ir gandarījums par to, ka viss izvērtās tik grandiozi. Noteikti iesaku apmeklēt «Opus Pro» 30 gadu jubilejas tūres noslēguma koncertu 20. maijā, jo šī būs unikāla iespēja dzirdēt gan grupas vēsturisko, gan «zelta» sastāvu, turklāt šajā koncertā muzicēs arī īpašie viesi, kā, piemēram, ģitārists Jevgeņijs Krupeņins no grupas pirmā sastāva, kurš speciāli no Anglijas lido uz Rīgu, komponists un LNO valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš un citi,» solīja grupas dibinātājs un populārāko dziesmu autors Harijs Zariņš, kurš nupat ieguvis Ogres Goda pilsoņa titulu.

«Katrs «Opus Pro» koncerts ir mani svētki, mūsu svētki. Esmu neizsakāmi laimīga, ka vecie rokeri ir kopā un muzicē, muzicē ar kaifu, un to jūt katrs, kurš apmeklē šos koncertus! Viņi ir manas sirds goda pilsoņi un mani varoņi! Es vienmēr priecājos un priecāšos arī turpmāk būt ar viņiem uz vienas skatuves. Lai veselība maniem papucīšiem!» ar laba vēlējumiem neskopojās Aija Andrejeva, kura ir dzimusi vienā gadā ar «Opus Pro» un augusi reizē ar grupu.

Lielveikalā uz koncertu ieradās grupas kvēlākie fani, muzikālie draugi, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas, kuras labprāt bauda rokmūzikas skaņas.

Koncerts tika rīkots veikalā, jo tā ir iespēja cilvēkiem pēc darba apvienot vakariņu iegādi ar mūzikas klausīšanos, bet māksliniekiem tas ir veids, kā būt tuvāk saviem klausītājiem.

Uz augšu