Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Kopš uzvaras «Supernovā» Justam bijušas vien četras brīvdienas. Mākslinieks gatavs Eirovīzijai

Preses relīze/Sejas.lv
Kopš uzvaras «Supernovā» Justam bijušas vien četras brīvdienas. Mākslinieks gatavs Eirovīzijai
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Nauris Garkaklis

2.maijā draudzīgā un muzikālā atmosfērā Zviedrijas vēstniecības telpās notika atvadu preses konference pirms Latvijas pārstāvja starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Justa Sirmā un Latvijas Televīzijas delegācijas došanās uz Zviedriju.

Justs atzina, ka dalība starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā viņam ir ļoti liels izaicinājums, par kuru viņš domāja jau brīdī, kad piedalījās LTV autoru un izpildītāju konkursā «Supernova». Jaunais skatuves mākslinieks arī atklāja, ka kopš februāra, kad izcīnījis uzvaru «Supernovā», viņam ir bijušas brīvas vien četras dienas. Pārējais laiks ir pavadīts smagā darbā, gatavojoties lielajam iznācienam uz starptautiskās Eirovīzijas skatuves. «Es centīšos parādīt, uz ko mūsu mazā Latvija ir spējīga,» uzrunas noslēguma teica Justs.

Jau rīt, 3.maijā, Justs kopā ar Latvijas delegāciju dosies uz Stokholmu, lai sāktu saspringto mēģinājumu procesu. Pirmais mēģinājums uz lielās «Globe Arena» skatuves ir paredzēts jau 4.maija rītā. Trešdien, 11.maijā, Justu gaidīs pirmais lielais pārbaudījums – ģenerālmēģinājums, kuru vērtēs starptautiska žūrija. Šis vērtējums veidos 50% no kopējā rezultāta. Savukārt 12.maijā tiešraidē LTV1 ēterā būs skatāms Eirovīzijas dziesmu konkursa 2. pusfināls, kurā Justs ar dziesmu «Heartbeat» uzstāsies ar pirmo kārtas numuru.

«Mana dalība jau konkursā «Supernova» bija nozīmīgs solis, liels izaicinājums, ko uztvēru kā iespēju kādam krasam pavērsienam manā karjerā, tā arī notika,» stāsta Justs.

Kopā ar Latvijas pārstāvi uz Zviedriju dosies arī viņa bekvokālistes Anna Zankovska un Katrīna Anna Vīgante, kā arī Latvijas Televīzijas komanda, kuras sastāvā ietilpst delegācijas vadītāja Zita Kaminska, dziesmas «Heartbeat» autore Aminata Savadogo un dziesmas producents Kaspars Ansons.

Kopumā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kurš šogad norisināsies jau 61. reizi, piedalīsies 42 dalībvalstis. Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli notiks 10. un 12. maijā, bet lielais fināls – 14. maijā. Justs konkursa 2. pusfinālā uzstāsies ar pirmo kārtas numuru. Latvijai tajā būs jākonkurē ar Albānijas, Austrālijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Dānijas, Maķedonijas, Gruzijas, Īrijas, Izraēlas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Serbijas, Slovēnijas, Šveices un Ukrainas pārstāvjiem. Abus pusfinālus, kā arī finālu varēs vērot tiešraidē LTV1.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu