Nejaukā patiesība par katru no zodiaka zīmēm
No TVNET arhīva

FOTO: michaelsanderson.co

Pasaulē diemžēl vai par laimi nav ideālu cilvēku, tāpat kā nav ideālu horoskopa zīmju. Ja vispār kaut mazliet pievēršam uzmanību divpadsmit zodiaka zīmēm, to atšķirībām un kopīgajām iezīmēm, tad parasti vēlamies uzzināt par savas zīmes raksturojumu ko jauku un patīkamu. Taču katrai no zīmēm ir arī savas ēnas puses. Protams, visi Lauvas vai Skorpiona zīmē dzimušie nav vienādi, taču, ja vispār ticam astroloģijai, tad kaut kādas kopīgas rakstura iezīmes un likumsakarības tomēr ir iespējams saskatīt. Šoreiz par tām nejaukajām īpašībām, kas katrai no zīmēm reizēm traucē attiecībās ar citiem. Visam šeit rakstītajam nav jātic! Esam brīdinājuši!

FOTO: Publicitātes foto

Auni. Visegoistiskākā zīme

Auni pēc dabas ir neatkarīgi, un viņus maz interesē, kā jūtas citi. Un kāpēc, lai tas viņus uztrauktu? Viņi domā, ka ir numur viens. Paši Auni, protams, domā, ka ir izcili līderi, taču patiesībā ir mazi, valdonīgi diktatori. Aunu nepacietība ir leģendāra. Ja kāds zaudē savaldību, stāvot garā rindā pastā, tad gandrīz droši - tas ir Auns. Auns ir agresīvs un konkurējošs, un vēlas uzvarēt par katru cenu. Ļoti impulsīvs, un tāpēc ir izteikts siržu lauzējs. Ja sākumā attiecībās tas izrāda lielu entuziasmu, jau pavisam drīz ir gatavs jauniem iekarojumiem. Auni nespēj ilgi noturēt uzmanību uz vienu lietu. Viņi ātri sāk garlaikoties.

 

FOTO: Publicitātes foto

Vērsis. Visspītīgākā zīme

Ja reiz vērsis ir ko ieņēmis galvā, nekas to nespēs novirzīt no ieņemtā kursa. Stingrība - tas ir viņu otrais vārds. Vērsim ļoti svarīga ir nauda un īpašumi. Tas it kā nebūtu nekas slikts, bet, lai nopelnītu, viņi ir gatavi savu vecmāmiņu pārdot veco ļaužu pansionātam, lai tikai tiktu pie skanošā. Snobiski luksusdzīves cienītāji, kuriem patīk prestiži zīmoli un kas uz citiem, kas zīmoliem uzspļauj, raugās no augšas. Mīl rutīnu, taču, ja kaut kas ikdienā pēkšņi mainās, nejūtas savā ādā.

 

FOTO: Publicitātes foto

Dvīņi. Lielākie baumotāji

Dvīņiem nedrīkst uzticēt nevienu noslēpumu. Viņi rada iespaidu, ka ir ļoti zinoši, taču, ja parokam dziļāk, izrādās, tie prasmīgi citē aktuālos Twitter trendus. Prot un saprot no visa pa drusciņai, bet tā īsti meistari kādā vienā lietā viņi nav. Dvīņi ir manipulatori, kas spēj sevi izvilkt sausus no vissarežģītākajām situācijām. Viņiem patīk sava balss, un viņi labprāt runā stundām par neko. Dvīņi ienīst rutīnu, un viņus daudz kas ātri sāk garlaikot.

 

FOTO: Publicitātes foto

Vēzis. Lielākie kurnētāji

Viņi ir slaveni ar sava garastāvokļa svārstībām, kas var ilgt dienām, nedēļām un mēnešiem. Vēzis par kaut ko var uzmest lūpu un aizvainojumu nest sevī visu mūžu. Vēzim ir ziloņa atmiņa. Viņi labprāt kavējas atmiņās un reizēm ieslīgst pagātnes sentimentā, kuru izdzīvo atkal un atkal. Manipulē caur vainas apziņu. Vēzis ir ļoti ģimenisks, un visticamāk viņam ir labs kontakts ar vecmāmiņu, kā arī tas pieķeras jau viņsaulē esošajiem tuviniekiem. Kā vecāki vēži ir helikoptera tipa - viņi lidinās virs savu atvašu galvām, sargājoši izpletuši spārnus un, tiklīdz bērns vēlas kaut nedaudz pašizpausmes un patstāvības, tā hops – ar spārnu pa galvu.

 

FOTO: Publicitātes foto

Lauva. Valdonīga zīme, kurai patīk citus izrīkot

Ja Lauva ir uzmanības centrā, tā ir pārliecinoša, taču, tiklīdz uzmanību zaudē, tā krīt histērijā. Lauvu iedomība ir leģendāra. Lauvām patīk izrādīties, līdz ar to nauda bieži vien tiek tērēta nepraktiskās, ārišķīgās lietās. Lauva var būt pompoza un snobiska. Viņu moto - nepastāv tāds jēdziens kā slikta publicitāte. Galvenais, lai cilvēki par viņu runā. Lauvas nemitīgi meklē uzmanību, tāpēc ideāls partneris šai zīmei ir tāds, kuram uzmanība vispār nerūp. Lauvas var mierīgi piesavināties citu sasniegumus. Lauvu rūciens ir briesmīgāks nekā kodiens. Dziļi sirdī tas ir maziņš kaķēns, kurš meklē pieniņu un vēlas pagozēties saulītē.

 

FOTO: Publicitātes foto

Jaunava. Triviāla, taču ļoti kritiska zīme

Tā var šķendēties un krist citiem uz nerviem ar savu un citu matu skaldīšanu. Jaunava pievērš uzmanību tādām lietām, kas citiem šķiet ierastas un garlaicīgas. Žēlošanās ir to mīļākā nodarbe. Viņi mēģina būt perfekti visā, arī tādās lietās, kur tas nav iespējams. Jaunava mūžīgi ir satraukusies par kaut ko. Jaunava ir hipohondriķe. Tā visu laiku pārskaita savus centus un nemitīgi papildina darāmo darbu sarakstu.

 

FOTO: Publicitātes foto

Svari. Lielākie meļi

No visām zodiaka zīmēm Svari ir lielākie meļi. Tiesa, ne vienmēr apzināti, bet reizēm viņi melo tādēļ, lai aiztaupītu citiem jūtas (viņiem nepatīk konfliktsituācijas) vai lai paši izskatītos labāk. Viņi lieliski prot citiem pielīst, tiesa, paši to gan dēvē par paraugstundu diplomātijā. Izšķērdīgi - jo dārgāk, jo labāk. Tas nekas, ka overdrafta limits sen pārsniegts. Svariem nepatīk vientulība, un viņi ir gatavi sildīties pie sāna jebkuram, kam ir pulss. Svari ir atkarīgi no citiem un paši ar grūtībām pieņem kādus lēmumus, īpaši maznozīmīgos jautājumos. Ir taču tik daudz variantu un iespēju - kā lai izvēlas īsto?

 

FOTO: Publicitātes foto

Skorpions. Īpašniecisks un greizsirdīgs

Visvairāk nicinātā zīme... un nav brīnums! Skorpions ir seksa zīme, un, ja viņš jau šobrīd nav pārgulējis ar labākā drauga draudzeni (vai draugu), tad noteikti to plāno. Tomēr, ja Skorpions ir sācis nopietnas attiecības, tad tas var būt ļoti lojāls... pat pārāk īpašniecisks un greizsirdīgs. Novērošanas kameras ir izgudrotas tieši priekš viņiem, lai uzmanītu katru sava mīlas objekta soli. Skorpioni ir atriebīgi. Ja viņi sajūt pretiniekā bailes, tie dodas uzbrukumā, un tas nekas, ka pretinieks jau sen izkāris baltu karogu. Skorpioni ir ekstrēmisti - viņiem ir vai nu melns vai balts.

 

FOTO: Publicitātes foto

Strēlnieks. Viņu uzdzīve ir leģendāra

Strēlniekiem galvenais ir labi pavadīt laiku. Viņiem patīk jebkādi saieti, rauti, ballītes vai pat darba kolēģu pasākumi. Viņi tērē naudu tā, it kā nebūtu rītdienas, labprāt riskē, liek lielas likmes. Ja viņi saņem mantojumu no vecmāmiņas, tad viņiem šķiet, ka vecmāmiņas lielākā vēlēšanās ir bijusi, lai mantojumu pēc iespējas ātrāk notriektu ballītēs un azartspēlēs, nevis sataupītu nebaltai dienai. Viņi fokusējas uz lieliem mērķiem, taču bieži ceļā uz tiem nespēj tikt galā ar vienkāršām praktiskām lietām un paliek bešā. Viņi saka to, ko domā, un bieži apvaino citus. Viņi uzskata, ka patiesība, lai cik tā sāpīga, ir jāatklāj. Strēlnieks ir balamute, kas nespēj glabāt tam uzticēto noslēpumu. Strēlnieki ir naivi un lētticīgi un bieži kļūst citiem par vieglu upuri.

 

FOTO: Publicitātes foto

Mežāzis. Garlaicīgākā zīme

Kamēr visi citi labi pavada laiku, Mežāzis strādā virsstundas un skaita katru nopelnīto centu, lai tiktu pie pirmā miljona. Smagi strādāt un plānot uz priekšu jau nav slikti, taču Mežāzim tas iet komplektā ar skopumu. Mežāzis ir nežēlīgs un ļoti ambiciozs - viņš neapstāsies, kamēr nebūs sasniedzis mērķi. Mežāži nav pārāk empātiski un uztur attiecības pienākuma pēc. Viņi ir paranoiķi. Dziļi sirdī viņi paši sevi nicina, tāpēc rada sev šķēršļus un izaicinājumus, kurus jāpārvar, lai justos labāk. Mežāzis ir dzimis pesimists. Ir tāda sajūta, ka viņš ir piedzimis, jau būdams vecs. Viņu iekšējā disciplīna ir apbrīnojama, un viņa morālais kods ir tāds, kuram pārējie nespēj vai nemaz nevēlas sekot.

 

FOTO: Publicitātes foto

Ūdensvīrs. Dīvainākā no zīmēm

Daudzi Ūdensvīri domā, ka tas ir kompliments, taču tas nav kompliments! Viņi ir robotiski un rada iespaidu, ka ir cilvēki bez emocijām. Liekas, ka viņi ir no citas planētas. Un atkal... tas nav kompliments. Ūdensvīri ir dumpinieki, kas patiesībā viņiem sagādā milzīgas mokas. Tas, kas viņiem šķiet smieklīgi, citiem tā neliekas. Šīs zīmes tuviniekiem jāuzaudzē bieza āda, lai tiktu galā ar Ūdensvīra ekscentriskajiem izgājieniem. Viņi ir radoši, taču bieži vien izdomā inovāciju, kas nevienam nav vajadzīga. Spītīgs raksturs. Ūdensvīrs domā, ka zina visu. Viņu neinteresē materiālas lietas, viņš gatavs visu savu naudu ziedot cilvēces glābšanai. Šo zīmi pievelk neveiksminieki, kurus var pažēlot. Viņi redz citos tikai labu un dzīvo ar rozā brillēm uz acīm.

 

FOTO: Publicitātes foto

Zivis. Maigie romantiķi

Romantiķi, kuru maigā sirsniņa ir salauzta ne vienu vien reizi. Zivis parasti citos redz tikai labas īpašības, kas šai zīmei rada maldīgu priekšstatu par realitāti. Ļoti emocionāla zīme, kura pinkšķ par sīkumiem. Nepraktiska un haotiska. Domā, ka dzird balsis, un maldīgi piedēvē sev pārdabiskas spējas. Zivis upurē sevi citu labā līdz pat mazohismam. Viņus neuztrauc materiālas lietas, viņi ir devīgi, līdz ar to naudas lietās viegli manipulējami. Šīs zīmes garastāvoklis var manīties no eiforiska līdz nožēlojamam. Hipersensitīva zīme, kas ļoti niansēti jūt otru cilvēku.

Uz augšu