Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šodien aizsākas šā rudens mīlas stāsts "Mīli mani mūžam"

TVNET
Šodien aizsākas šā rudens mīlas stāsts "Mīli mani mūžam"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

LNT rudens sezonā piedāvā arī jaunu pašmāju seriālu "Mīli mani mūžam". Šodien plkst. 18:45 TV ekrānos varēs vērot seriāla pirmo sēriju. Seriāls "Mīli mani mūžam" LNT ēterā tiks demonstrēts ik nedēļu, no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 18:45.

Kā iepriekš ziņots, "Mīli mani mūžam" ir stāsts par divu jauniešu - Elīzas un Gustava mīlestību. Par divām naidīgi noskaņotām ģimenēm - Grosvaldiem un Vīksnām, kuru bērni satiekas un iemīl viens otru. Elīzai un Gustavam ir jāslēpj sava mīlestība, jo viņi zina, ka ģimenes aizliegs būt tiem kopā. Intrigas, meli un nodevība Elīzu un Gustavu sagaida uz katra soļa. Tomēr, lai kādus šķēršļus liktenis tiem liktu pārvarēt, viņu mīlestība būs stiprāka.

Varoņu lomās iejutīsies gan iemīļoti aktieri, gan jaunie talanti. Seriālā redzēsim Juri Žagaru, Intaru Rešetinu, Intu Tiroli, Ievu Pļavnieci, Leonardu Ķesteri-Kļaviņu, Normundu Laizānu, Zani Aļļēnu, Daini Grūbi un citus.

Seriāla režisors ir Armands Zvirbulis, producente - Ligita Lukstraupe. Scenāristi - Viktors Duks, Jānis Lācis un Daina Tabuna.

Seriālam "Mīli mani mūžam" ir sarakstīta īpaša tituldziesma, kuru arī varēs dzirdēt šodien - seriāla pirmajā sērijā! Dziesmas nosaukums ir "Nāc", tās mūzikas un teksta autors ir Kristaps Rasims. Kristaps ir grupas "Bez PVN" dalībnieks, ir rakstījis mūziku un dziesmas Latvijas Kultūras akadēmijas Dailes teātra 9. studijas diplomdarba izrādei - R. Blaumaņa lugai "Ugunī". Dziesmu "Nāc" izpilda Gints Andžāns, kurš seriālā "Mīli mani mūžam" spēlē Elīzas (Zane Aļļēnas) brāļa lomu un Ērika Eglija. Muzikālo pavadījumu - ģitāru un taustiņ instrumentus spēlē Kristaps Rasims, bungas Mārcis Pļaviņš.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu