Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Gustavo atklāj lielkoncerta viesus

TVNET
Gustavo atklāj lielkoncerta viesus
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Tūres "3" lielajā finālā, kas notiks 15. oktobrī "Arēnā Rīga", Gustavo pulcējis plašu dzīvo pavadošo sastāvu, informē Gustavo menedžments.

Jau šo piektdien kompozīcijas no mūziķa albuma "Trešā elpa", kā arī nozīmīgākie agrāk tapušie skaņdarbi būs dzirdami "Arēnas Rīga" amfiteātrī. Turklāt pavisam neierastā izpildījumā!

Stāsta Gustavo:

"Noslēguma koncertam gatavojām atšķirīgu muzikāli piesātinātāku programmu. To visu papildinās gaismu šovs ar mērķi katrai dziesmai radīt noskaņas pastiprinošu efektu.

"Labprāt gribētu paralēli atrasties skatītāju rindās, lai aplūkotu, kā tad tas viss izskatās un izklausās no malas."

Tūres laikā mūziķis kopā ar virtuozo Čižiku, Dj Monsta un dziesminieku El Mars jau viesojās piecās Latvijas pilsētās; Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Ropažos un Madonā. Šie mākslinieki arī noslēguma koncertā būs kopā ar Gustavo, taču viņi nebūs vienīgie. Par godu īpašajam notikumam mūziķis pulcējis dzīvo sastāvu, kas katrai kompozīcijai piešķirs jaunu elpu.

Tūres noslēgumā uzstāšanos bagātinās:

Dj Monsta,

Daiļvokāli - "Limonāde",

Bass - Ingars Viļums,

Ģitāra - Mārcis Auziņš,

Taustiņi - Džulians,

Bungas - Andžejs Grauds,

Perkusijas - Tiago Loei.

Vokālie viesi: Čižiks, El Mars, R-viss un ...

Biļetes var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs visā Latvijā, kā arī internetā. Pieejamas: stāvvietas - 7 Ls, kā arī sēdvietas - no 9 Ls līdz 12 Ls.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu