Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dzelzs vilks parāda, kā top perfekts «apelsīnu duļķainais»

TVNET
Dzelzs vilks parāda, kā top perfekts «apelsīnu duļķainais»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Jau šodien, 3. decembrī, klajā nāk latviešu rokgrupas «Dzelzs vilka» jaunais pilnmetrāžas albums «Perfekta rītdiena». Lai pastāstītu par šī, nu jau trīspadsmitā grupas studijas albuma tapšanu, visi grupas dalībnieki ieradās ciemos TVNET studijā. Bet, pirms apspriedām jaunākos skaņdarbus, Juris Kaukulis (balss, ģitāras), Kaspars Tobis (sintezatori), Mārcis Judzis (bungas) un Kārlis Alviķis (basģitāra) pagatavoja gardu karsto dzērienu «Dzelzs vilka kokteili», ko visiem kopīgi nobaudīt. Skaties video!

«Dzelzs vilka» jaunajā albumā «Perfekta rītdiena» būs iekļautas 11 kompozīcijas, kuru ierakstos piedalījušies paši grupas mūziķi, kā arī puišiem pievienojušās divas viešņas - dziedātājas Anita Intaite un Elizabete Lāce un vokālists Valērijs Cīrulis.

Jautāti, kādēļ šāds albuma nosaukums, grupa atbildēja: «Perfektai rītdienai jābūt katrai, kas pienāk!»

«Radot albuma materiālu, viens no mūsu galvenajiem izaicinājumiem bija turpināt pilnveidot un attīstīt to mūzikas novirzienu, ko paši esam radījuši. Bija svarīgi nepadoties apkārtējām ietekmēm, ko piedāvā mūzika pasaulē, svarīgi turpināt savu stāstu un skanējumu, kā arī mums ļoti daudz kas jau ir bijis, atkārtoties vairs nav vērts. Mūzikas ģenerācijā svarīgs ir emocionāli saturisks vēstījums, un visam pāri - komunikācija ar publiku. Klausītāji mūs ietekmē visvairāk,» saka grupas līderis Kaukulis.

«Dažos albuma skaņdarbos ir izdevies iekonservēt kopējās saspēlēs pirmreizību, bet ir arī dziesmas, kas slīpētas līdz brīdim, kamēr kāds uzņemas pateikt «stop» - ir gatavs! Mērķis ir viens mūzikas un domas audums, kur dziesmas ieguļas kopējā ainā, nevis tiekšanās uz atsevišķām nodaļām, kas neiederas stāstā,» izsakās «Dzelzs vilka» mūziķis Tobis.

Foto: Publicitātes foto

«Perfekta rītdiena» ir trīspadsmitais grupas «Dzelzs vilks» studijas albums. «Dzelzs vilka» iepriekšējais studijas albums «Dzīvnieks pilsētā» nāca klajā 2011.gadā, saņemot Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kā labākais roka albums.

Ieraksts ieskaņots producenta Ginta Solas ārpilsētas studijā «Eli». Albums nāks klajā mūzikas izdevniecības «Upe tuviem un tāliem» paspārnē. Tā vizuālo noformējumu radījis mākslinieks Viesturs Staņislavskis.

«Dzelzs vilka» jaunākais albums no 3.decembra ir pieejams Latvijas mūzikas tirdzniecības vietās, «Statoil» degvielas uzpildes stacijās, kā arī lejupielādējams tīmeklī - «iTunes», «bandcamp» un citur.

«Dzelzs vilka» jaunā albuma «Perfekta rītdiena» prezentācija notiks 3.decembrī plkst. 19 Vecrīgā, klubā «Depo». Ieeja jebkuram interesentam būs brīva.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu